З архіву ПУ. "Зеленський не зможе навіть вимовити слово "війна", бо буде у російських клешнях", - Безсмертний попередив про небезпеку

Ми не повинні приймати жодних умов Кремля стосовно окупованих територій. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить політик Роман Безсмертний, повідомляють Патріоти України 21 вересня 2019 року.

"2014-го Росія зробила глобальний поворот у внутрішній і зовнішній політиці. Обрала агресію в усіх сенсах. Поряд із нами - ворог. Треба припинити сопливити, що можливо встановити якісь паритетні стосунки. Кремль цього не хоче. На порядку денному в Москві одне питання - знищення нас як держави. Кремль не зупиниться", - каже політик.

Зеленському за певний час буде боляче говорити, що він не винуватий - це все, мовляв, Росія, вважає він. "Але наш президент не зможе навіть вимовити цього слова, бо буде в російських клешнях. Союзником на Донбасі для нас можуть бути тільки українці, які там живуть. Це - той потенціал, до якого варто апелювати. Ресурс, який можемо використати", - додає політик.

Джерело: Gazeta.ua

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...