З архіву ПУ. "Зеленський ніхто. Він для мене непорозуміння, навіть після року": Кондратюк жорстко пройшовся по президенту (відео)

Відомий український шоумен і ведучий Ігор Кондратюк у червні 2020 року жорстко "проїхався" по президентові України Володимиру Зеленському у шоу "Гончаренко рулить", передають Патріоти України.

Ведучий програми Олексій Гончаренко спочатку поставив питання Кондратюку про шоумена Олександра Скічко, який пішов у політику, а потім розмова перейшла на Зеленського.

Кондратюк сказав, що не має нічого проти Скічка та його відходу в політику, а ось Зеленський, коли пішов з шоу-бізнесу "стрибнув із сьомого поверху". Саме так висловився ведучий про гаранта. Відео інтерв'ю з'явилося на YouTube-каналі Олексія Гончаренка.

"Тому що він (Зеленський - Ред.) - ніхто. Я не хотів би його скривдити, є ж закон на цю тему... Він для мене непорозуміння, навіть після року, як він став президентом. Його ці екзерсиси, які я читав в одному з інтерв'ю, ну, це що попало", - сказав Кондратюк.

Також він зазначив, що "шлях у політику - це не тунель". Судячи з висловлювань шоумена, він не підтримував на виборах президента. "Я повторюю, він непорозуміння. Я, звичайно, в меншості, ну, добре, подивимося", - сказав ведучий.

Хіти тижня. Хто першим озброїть ракети ГСН-203Т матиме багатократну перевагу: Чому в світі озброєнь такий ажіотаж навколо новітніх українських головок самонаведення

п’ятниця, 6 серпень 2021, 1:00

Компанія "Радіонікс" готується до підписання першого контракту на експорт нових оптичних головок самонаведення для ракет типу Р-27. Сума угоди - $200 млн. Варто нагадати, що протягом 2019-го «Укроборонпром» експортував озброєння всього на $908 млн. Нап...

Люди відчули у 20 км від епіцентру: На заводі "Газпрому" в РФ стався потужний вибух

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:32

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої. На заводі "Газпрому" в Західному Сибіру (Росія) стався потужний вибух, який викликав сильну пожежу. Пригода призвела до зупинки видобутку газу в регіоні і зниження ...