З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив.

Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олексія Пашкова, чоловіка головного бухгалтера «Студії Квартал-95», вперше повідомив журналіст Володимир Бойко. Історію «зі стрибком через 10 сходинок» непомітного розвідника продовжив у своєму блозі головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов, передають Патріоти України 27 вересня 2019 року.

Бутусов нагадує, що Пашков - кадровий військовий розвідник, 18 років прослужив в Департаменті стратегічної розвідки, але обіймав одну з низових посад в ГУР МО. Він не займався ані оперативною розвідкою, ані диверсіями.

Незабаром після перемоги президента Зеленського, кар'єра Пашкова пішла в гору. У липні Пашков, за словами Бутусова, «перестрибнув відразу 10 службових посад, щоб зайняти крісло т.в.о. начальника департаменту».

«Это было бы логично, если бы Алексей Пашков проводил дерзкие операции в тылу врага, и в награду за боевые заслуги получил карьерный взлет. Нет проблем, есть фронт, есть задачи за линией фронта, возможностей отличиться для инициативного и опытного офицера во время войны более чем достаточно», — пише журналіст.

Бутусов зазначає, що в порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Тому 300 інших офіцерів стратегічної розвідки поставилися до такого стрибка негативно. «Нельзя дискредитировать воинское звание и прохождение карьеры. Скачки в карьере должны быть мотивированы исключительными и очевидными заслугами в коллективе, а не личными знакомствами», — пише журналіст.

Бутусов вважає, що відповідальність за таке призначення лежить не тільки на начальнику Головного управління розвідки Василю Бурбі, міністрі оборони Андрії Загороднюку, але і на президенті Зеленському, який і підписує відповідний указ.

Сформувати найсильнішу армію Європи на кордонах войовничої Орди: Які країни та яку техніку готові продавати Україні

вівторок, 22 червень 2021, 7:10

Американські та бразильські бойові літаки, турецькі БПЛА і боєприпаси, польські безпілотники та чеська артилерія. У Київ на міжнародну виставку «Зброя і безпека-2021» приїхали представники оборонної промисловості з 13 держав. Чи означає це, що все біль...

Таких злочинів не чинили навіть нацисти: Нарком держбезпеки СРСР видав наказ 23 червня, але на місцях масові розстріли в'язнів "чекісти" розпочали ще в перший день війни

вівторок, 22 червень 2021, 6:50

2072 особи розстріляли у трьох в'язницях Львова протягом 22–24 червня 1941 року, до 28 червня кількість страчених перевалила за 4500. Всього у перші дні війни працівники НКВС ліквідували близько 25 000 в'язнів лише в Україні. У квітні 1941-го в УРСР ді...