З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив.

Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олексія Пашкова, чоловіка головного бухгалтера «Студії Квартал-95», вперше повідомив журналіст Володимир Бойко. Історію «зі стрибком через 10 сходинок» непомітного розвідника продовжив у своєму блозі головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов, передають Патріоти України 27 вересня 2019 року.

Бутусов нагадує, що Пашков - кадровий військовий розвідник, 18 років прослужив в Департаменті стратегічної розвідки, але обіймав одну з низових посад в ГУР МО. Він не займався ані оперативною розвідкою, ані диверсіями.

Незабаром після перемоги президента Зеленського, кар'єра Пашкова пішла в гору. У липні Пашков, за словами Бутусова, «перестрибнув відразу 10 службових посад, щоб зайняти крісло т.в.о. начальника департаменту».

«Это было бы логично, если бы Алексей Пашков проводил дерзкие операции в тылу врага, и в награду за боевые заслуги получил карьерный взлет. Нет проблем, есть фронт, есть задачи за линией фронта, возможностей отличиться для инициативного и опытного офицера во время войны более чем достаточно», — пише журналіст.

Бутусов зазначає, що в порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Тому 300 інших офіцерів стратегічної розвідки поставилися до такого стрибка негативно. «Нельзя дискредитировать воинское звание и прохождение карьеры. Скачки в карьере должны быть мотивированы исключительными и очевидными заслугами в коллективе, а не личными знакомствами», — пише журналіст.

Бутусов вважає, що відповідальність за таке призначення лежить не тільки на начальнику Головного управління розвідки Василю Бурбі, міністрі оборони Андрії Загороднюку, але і на президенті Зеленському, який і підписує відповідний указ.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: