З архіву ПУ. ​Зеленський започаткував дещо дивне державне свято та ветував закон про патріотичне​

В Україні з цього року з'явиться ще одне новий свято - День безпеки пацієнтів. Указ про встановлення Дня безпеки пацієнтів в середу, 4 вересня 2019 року, підписав президент України Володимир Зеленський. Документ опублікований на офіційному сайті глави держави, зазначають Патріоти України.
У документі наголошується, що рішення було прийнято, «визнаючи забезпечення безпеки пацієнтів одним з важливих елементів надання якісної медичної допомоги та підтримуючи рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я».
Указ набирає чинності з дня його опублікування. З огляду на, що безпеки пацієнтів присвячений конкретний день, мабуть, в інші дні їх безпеку забезпечувати не будуть, насміхаються дотепники.

Зате закон про державне визнання й підтримку національної скаутської організації "Пласт" президент Зеленський ветував та повернув до Верховної Ради.

Пропозиції президента до закону "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України" надійшли до парламенту 3 вересня. Текст пропозицій президента на сайті Верховної Ради поки відсутній.

Екс-голова Верховної Ради Андрій Парубій, котрий і направляв на Банкову законопроект про Пласт наполягає, що 15-денний термін зауважень від голови держави збіг, і по президент не мав право повертати документ до Парламенту, а лише підписати.

Тепер зрозуміло чому Єрмак та РПЦ були проти? Предстоятель ПЦУ Епіфаній розповів, що робили та що обговорювали з Блінкіним й про що домовились на майбутнє

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:09

Митрополит Православної церкви України Епіфаній розповів, про що розмовляв з державним секретарем США Ентоні Блінкеном під час їхньої зустрічі в Києві котрій намагався завадити голова офісу Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на зая...

Хіти тижня. "Вас хтось туди запрошував? - Ні!": Еpдoгaн поставив Пyтiна на місце через російських військових у Криму, на Донбасі та в Сирії

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:00

Турецькuй лідер Реджеп Ердоган в контексті війнu в Сuрійській Арабській Республіці та прuсутності на терuторії Сuрії військового контuнгенту Туреччини різко вuсловuвся в бік Асада і Путіна, повідомляють Патріоти України. Зокрема, як інформують ЗМІ, Ерд...