З архіву ПУ. ​Зеленський започаткував дещо дивне державне свято та ветував закон про патріотичне​

В Україні з цього року з'явиться ще одне новий свято - День безпеки пацієнтів. Указ про встановлення Дня безпеки пацієнтів в середу, 4 вересня 2019 року, підписав президент України Володимир Зеленський. Документ опублікований на офіційному сайті глави держави, зазначають Патріоти України.
У документі наголошується, що рішення було прийнято, «визнаючи забезпечення безпеки пацієнтів одним з важливих елементів надання якісної медичної допомоги та підтримуючи рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я».
Указ набирає чинності з дня його опублікування. З огляду на, що безпеки пацієнтів присвячений конкретний день, мабуть, в інші дні їх безпеку забезпечувати не будуть, насміхаються дотепники.

Зате закон про державне визнання й підтримку національної скаутської організації "Пласт" президент Зеленський ветував та повернув до Верховної Ради.

Пропозиції президента до закону "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України" надійшли до парламенту 3 вересня. Текст пропозицій президента на сайті Верховної Ради поки відсутній.

Екс-голова Верховної Ради Андрій Парубій, котрий і направляв на Банкову законопроект про Пласт наполягає, що 15-денний термін зауважень від голови держави збіг, і по президент не мав право повертати документ до Парламенту, а лише підписати.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...