З архіву ПУ. ​Зеленський започаткував дещо дивне державне свято та ветував закон про патріотичне​

В Україні з цього року з'явиться ще одне новий свято - День безпеки пацієнтів. Указ про встановлення Дня безпеки пацієнтів в середу, 4 вересня 2019 року, підписав президент України Володимир Зеленський. Документ опублікований на офіційному сайті глави держави, зазначають Патріоти України.
У документі наголошується, що рішення було прийнято, «визнаючи забезпечення безпеки пацієнтів одним з важливих елементів надання якісної медичної допомоги та підтримуючи рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я».
Указ набирає чинності з дня його опублікування. З огляду на, що безпеки пацієнтів присвячений конкретний день, мабуть, в інші дні їх безпеку забезпечувати не будуть, насміхаються дотепники.

Зате закон про державне визнання й підтримку національної скаутської організації "Пласт" президент Зеленський ветував та повернув до Верховної Ради.

Пропозиції президента до закону "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України" надійшли до парламенту 3 вересня. Текст пропозицій президента на сайті Верховної Ради поки відсутній.

Екс-голова Верховної Ради Андрій Парубій, котрий і направляв на Банкову законопроект про Пласт наполягає, що 15-денний термін зауважень від голови держави збіг, і по президент не мав право повертати документ до Парламенту, а лише підписати.

"Хоч би що зробила РФ, все одно знайдеться хтось, хто скаже, що треба врахувати її інтереси. Світу довго було зручно брати до уваги лише Росію", - Зеленський

четвер, 26 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський заявив, що світ виявився неготовим до української сміливості, яку наш народ виявляє, даючи відсіч країні-агресору РФ. Це сталося тому, що багатьом було звично та зручно брати до уваги лише Росію. А на Україну вони...

"​В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях", - історик Климовський

четвер, 26 травень 2022, 0:23

"В Кремле неожиданно для себя открыли, что войну было легче начать, чем закончить, и тем более закончить на своих условиях. В результате ведомство лаврова продолжает свою суету с переговорами, чтобы узаконить награбленное и получить передышку перед нов...