З архіву ПУ. "Жертва пропаганд*нів": Пенсіонерка, яка цілувала потяг у Криму, видала дику промову на росТБ (відео)

Жінка назвала Україну - "нуль", і попросила українців не лізти в справи Росії.

Пенсіонерка з окупованого Росією Криму розповіла, чому цілувала потяг сполученням з РФ. Про це повідомляє ресурс Лента.ру в Twitter, передають Патріоти України 26 грудня 2019 року.

Жінка дала інтерв'ю пропагандистського каналу "Росія 1". Вона розповіла, що так висловлювала свою радість, що півострів знаходиться під контролем РФ. Вона заявила, що кримчани вважають себе російським народом.

Пенсіонерка відзначила, що дуже рада будівництву Кримського моста, який з'єднує Росію з півостровом. Також вона назвала Україну - "нуль". Жінка попросила українців не лізти в справи Росії.

Користувачі мережі прокоментували заяву пенсіонерки: "*обнута стара кошолка, їй би місце в трамваї не надав. Поступився б їй місце в путенському раю".

таких модних беретах навіть не ховають вже, видно ж що там шизофренія в діагнозі 100% і довідка є".

"Чого ця росіяночка від імені всіх кримчан глаголить? Питання до медичних фахівців".

все розумію, але тітоньці цієй все-таки краще психіатра".

"Особливо пенсіонерам цей потяг потрібен. Скільки квитків вони зможуть купити на свою пенсію?" .

"Жертва пропаганд*нів".

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...