З архіву ПУ. Змусити Україну відмовитися від моря і не тільки: Командувач ВМС Воронченко назвав цілі Кремля

За словами віце-адмірала, Росія роками проводила “повзучу” анексію Кримського півострова.

Ігор Воронченко. Фото: inforesist.org.

Російська Федерація має намір консолідувати свої військово-морські сили в трикутнику “Каспій-Азов-Чорне море”, щоб примусити Україну відмовитися від моря. Про це заявив командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко, передають Патріоти України у лютому 2020 року.

За словами віце-адмірала, Росія роками проводила “повзучу” анексію Кримського півострова.

“З 2014 року платформи, наші родовища, Керченську протоку, будівництво моста, проекція перекидання сил з Каспійської флотилії в акваторію Азовського моря, дії в 2018 році щодо заборони вільного судноплавства в Азовському морі… І безпосередньо 2019 рік дав нам зробити висновок, що проекція, на якій вони тренувалися в Азовському морі, перейшла на Чорне море”, – розповів Воронченко.

Віце-адмірал також зазначив, що під час навчань РФ перекрила чверть всього Чорного моря, щоб створити труднощі вільному судноплавству. Також Воронченко вважає, що Росія планує консолідувати свої сили, щоб змусити Україну відмовити від моря, “накрити парасолькою Кавказ”, а також заблокувати китайські проекти на Заході.

“І безпосередньо – це просування сил через Середземне море в західну Азію”, – розповів командувач ВМС.

"Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал": Новий канал команди Медведчука почав роботу і був відключений

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:15

Телеканал "Перший незалежний" відключили від мовлення на супутнику і зараз відключають у кабельних мережах. Канал розпочав мовлення о 18:00, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа". Мовлення запустили через супутник, і на YouTub...

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...