З архіву ПУ. Зняла прапор РФ, який повісили на її балкон: У Донецьку найманці викрали жительку Іспанії (відео)

Чоловік Євгенії Лукієнко повідомив, що йому вдалося додзвонитися в так зване "Ворошилівське відділення міліції Донецька" але там йому відповіли, що нічого не знають про інцидент.

3 червня 2020 року в Донецьку найманці "ДНР" викрали громадянку Іспанії, яка є уродженкою міста. Як повідомляють місцеві ЗМІ, викрадена є дружиною громадянина Іспанії, передають Патріоти України.

Євгенія Лукієнко (нині Євгенія Йєпес-Вінуеса), 1966 року народження, має посвідку на проживання в Іспанії і живе там в останні роки. У грудні 2019 року вона приїхала до Донецька відвідати родичів. В окупованому місті вона була змушена затриматися через карантин.

"Незадовго до введення карантину, Євгенія приїхала в Донецьк, але виїхати назад не змогла через закриття лінії розмежування. Тиждень тому бойовики "ДНР" розвісили по всьому центру міста російські прапори, і один триколор без запитань повісили на балкон Євгенії. Жінка прапор прибрала, так як дозволу свого на це не давала. А через день до неї вломилися озброєні люди і забрали з собою. Місцезнаходження Євгенії на даний момент невідомо", - пише в мережі блогер Денис Казанський.

Чоловік Євгенії Лукієнко повідомив, що йому вдалося додзвонитися в так зване "Ворошилівське відділення міліції Донецька" але там йому відповіли, що нічого не знають про інцидент.

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...

Скандальний глава ВМС Німеччини заявив, що його висловлювання про Крим є особистою думкою

субота, 22 січень 2022, 21:22

Глава МВС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив у Twitter, що висловлювання про український Крим є суто його особистою думкою, повідомляють Патріоти України. "Мої заяви про політику безпеки в аналітичному центрі в Індії виражали мою особисту думку на той мо...