З архіву ПУ. ЗСУ вирвали ще шмат землі у окупантів: "Обстановка дуже важка. Паніки немає. Всі, від піхоти до артилерії, спокійно роблять свою роботу", - волонтер

Українські військові на Донбасі знову просунулися вперед і закріпилися на нових позиціях.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України

10 червня 2018 року.

.

"Третій день поспіль сєпари криють позиції 53-ї бригади в районі селища Новотошківка. Жорстко все. По нам працюють міномети 82-ті та 120-ті, арта 122-го калібру і противник танки підтягнув. Джавеліни б звичайно зараз не завадили, але 53-та поки обходиться без них.

Обстановка дуже важка, але контрольована. Паніки немає. Всі, від піхоти до артилерії, спокійно роблять свою роботу.

Сєпарам дуже не подобається, що невідома "Третя сила" під їхнім носом скорочує потихеньку дистанцію. Знову просунулася до 1 км. вперед і закріпилася на нових позиціях. Працюють хлопці", - написав волонтер.

Люди відчули у 20 км від епіцентру: На заводі "Газпрому" в РФ стався потужний вибух

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:32

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої. На заводі "Газпрому" в Західному Сибіру (Росія) стався потужний вибух, який викликав сильну пожежу. Пригода призвела до зупинки видобутку газу в регіоні і зниження ...

Як у Києві та під Черніговом готуються до військового параду до Дня Незалежності (фото)

п’ятниця, 6 серпень 2021, 0:22

У Києві на ДП «Антонов» почалася підготовка піших розрахунків, які братимуть участь у військовому параді в столиці України на День Незалежності. Про це повідомляють в соцмережах, передають Патріоти України.