
Поки тисячі мирних жителів Афганістану живуть в атмосфері страху та невизначеності, бойовики Талібану розважаються, катаючись на човниках у національному парку "Банд-е-Амір", повідомляють Патріоти України з посиланням на Республіка Світ.
На світлинах, які потрапили у соцмережі, таліби позують на барвистих човнах-лебедях з автоматами у руках.Точно невідомо, коли саме були зроблені світлини. Однак на них таліби виглядають щасливими та усміхненими. Місцем для водної прогулянки вони обрали чи не найгарнішу локацію Афганістану – національний парк "Банд-е-Амір", який також відомий як "Великий каньйон".
Таліби розважаються у національному парку / Фото Mash
Раніше у національному парку відпочивали місцеві, тепер – бойовики / Фото Mash

Варто зазначити, що подібні антиутопічні фото бойовиків почали з'являтися ще у середині серпня. Саме тоді терористи зайшли у столицю Афганістану місто Кабул та захопили владу у країні. Після цього у мережі періодично з'являються світлини озброєних чоловіків у парках розваг на атракціонах.
Ці відео та фото різко контрастують з кадрами, на яких тисячі мирних жителів відчайдушно намагаються покинути зруйновану війною країну.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...