З автоматами на човнах-лебедях: Як дикі таліби розважаються в національному парку Афганістана "Банд-е-Амір"

Поки тисячі мирних жителів Афганістану живуть в атмосфері страху та невизначеності, бойовики Талібану розважаються, катаючись на човниках у національному парку "Банд-е-Амір", повідомляють Патріоти України з посиланням на Республіка Світ.

На світлинах, які потрапили у соцмережі, таліби позують на барвистих човнах-лебедях з автоматами у руках.

Точно невідомо, коли саме були зроблені світлини. Однак на них таліби виглядають щасливими та усміхненими. Місцем для водної прогулянки вони обрали чи не найгарнішу локацію Афганістану – національний парк "Банд-е-Амір", який також відомий як "Великий каньйон".

Таліби розважаються у національному парку / Фото Mash

Раніше у національному парку відпочивали місцеві, тепер – бойовики / Фото Mash

Варто зазначити, що подібні антиутопічні фото бойовиків почали з'являтися ще у середині серпня. Саме тоді терористи зайшли у столицю Афганістану місто Кабул та захопили владу у країні. Після цього у мережі періодично з'являються світлини озброєних чоловіків у парках розваг на атракціонах.

Ці відео та фото різко контрастують з кадрами, на яких тисячі мирних жителів відчайдушно намагаються покинути зруйновану війною країну.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.