З автоматами на човнах-лебедях: Як дикі таліби розважаються в національному парку Афганістана "Банд-е-Амір"

Поки тисячі мирних жителів Афганістану живуть в атмосфері страху та невизначеності, бойовики Талібану розважаються, катаючись на човниках у національному парку "Банд-е-Амір", повідомляють Патріоти України з посиланням на Республіка Світ.

На світлинах, які потрапили у соцмережі, таліби позують на барвистих човнах-лебедях з автоматами у руках.

Точно невідомо, коли саме були зроблені світлини. Однак на них таліби виглядають щасливими та усміхненими. Місцем для водної прогулянки вони обрали чи не найгарнішу локацію Афганістану – національний парк "Банд-е-Амір", який також відомий як "Великий каньйон".

Таліби розважаються у національному парку / Фото Mash

Раніше у національному парку відпочивали місцеві, тепер – бойовики / Фото Mash

Варто зазначити, що подібні антиутопічні фото бойовиків почали з'являтися ще у середині серпня. Саме тоді терористи зайшли у столицю Афганістану місто Кабул та захопили владу у країні. Після цього у мережі періодично з'являються світлини озброєних чоловіків у парках розваг на атракціонах.

Ці відео та фото різко контрастують з кадрами, на яких тисячі мирних жителів відчайдушно намагаються покинути зруйновану війною країну.

Інцидент в Ормузській протоці: Обстріл катарського танкера Іраном створює ризити нового закриття нафтової артерії світу

неділя, 28 червень 2026, 5:50

В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...