"З батальйону троє залишилося": У мережу потрапила розмова окупанта з дівчиною про втрати РФ в Україні (аудіо)

Російський солдат, який воює в Україні, визнав величезні втрати в підрозділі. Попри це, заявив, що продовжить із побратимами нищити інфраструктуру наших населених пунктів і вбивати громадян "в інтересах своєї країни", передають Патріоти України.

Окупант переконаний, що вони потрібні РФ, інакше б їм не платили за участь у "спецоперації". Це випливає з його розмови з дівчиною, аудіоперехоплення якої опублікував радник глави МВС Антон Геращенко на YouTube.

У бесіді росіянка зазначила, що в них у Санкт-Петербурзі людям байдуже на війну й на те, що на ній гинуть співвітчизники. Більше за це, можливо, "переживають" хіба що в Бурятії, звідки на фронт відправили чи не найбільше військовослужбовців.

"У Пітері скажеш про війну – вони такі: "ааа, ну так", але по*іг. Про смерті – "так, це є", але все одно по*іг", – зізналася вона. Також дівчина перерахувала, скільки втрат зазнали підрозділи армії РФ, у яких служить її хлопець чи знайомі.

"У Віталіка в батальйоні з 300-х осіб 60 залишилося… У того троє, у тебе з 80-ти скільки там? Шестеро, а ні – 34. Ви що там всі помираєте?" – обурилася вона.

Дівчина поцікавилася, мовляв, "на**ін вони туди поїхали", вказуючи на факт того, що Росії учасники цієї війни зовсім не потрібні."Це як, в інтересах своєї країни. Чому не потрібні? Гроші ж платять", – не погодився з нею окупант.

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...

Блок демонструє готовність битися за Литву: У НАТО вирішили зібрати наступний саміт у державі з найвищою загрозою вторгнення

середа, 29 червень 2022, 12:25

Хай Москва і не мріє пробити 160-кілометровий Сувалський коридор. Саміт Північноатлантичного альянсу в Мадриді цього тижня ухвалить рішення про проведення саміту в Литві. . Про це розповів журналістам у Мадриді президент Литви Гітанас Науседа. . Лито...