
Російський солдат, який воює в Україні, визнав величезні втрати в підрозділі. Попри це, заявив, що продовжить із побратимами нищити інфраструктуру наших населених пунктів і вбивати громадян "в інтересах своєї країни", передають Патріоти України.
Окупант переконаний, що вони потрібні РФ, інакше б їм не платили за участь у "спецоперації". Це випливає з його розмови з дівчиною, аудіоперехоплення якої опублікував радник глави МВС Антон Геращенко на YouTube.
У бесіді росіянка зазначила, що в них у Санкт-Петербурзі людям байдуже на війну й на те, що на ній гинуть співвітчизники. Більше за це, можливо, "переживають" хіба що в Бурятії, звідки на фронт відправили чи не найбільше військовослужбовців.
"У Пітері скажеш про війну – вони такі: "ааа, ну так", але по*іг. Про смерті – "так, це є", але все одно по*іг", – зізналася вона. Також дівчина перерахувала, скільки втрат зазнали підрозділи армії РФ, у яких служить її хлопець чи знайомі.
"У Віталіка в батальйоні з 300-х осіб 60 залишилося… У того троє, у тебе з 80-ти скільки там? Шестеро, а ні – 34. Ви що там всі помираєте?" – обурилася вона.
Дівчина поцікавилася, мовляв, "на**ін вони туди поїхали", вказуючи на факт того, що Росії учасники цієї війни зовсім не потрібні."Це як, в інтересах своєї країни. Чому не потрібні? Гроші ж платять", – не погодився з нею окупант.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...