"З братнім вітанням", неосовки": В Японії заявили про претензії на весь Курильський архіпелаг

Зараз Токіо претендує тільки на чотири острови на півдні Курильської гряди: Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї, але усе може легко змінитися.

Японський уряд мав заявити Росії, що в Токіо вважають своєю територією весь Курильський архіпелаг. Таку думку висловив глава місцевої Компартії Кадзуо Ці, передають Патріоти України.

Тоді влада провела б успішні переговори щодо повернення Південних Курил, заявив політик. Комуніст закликав кабінет на чолі з Сіндзо Абе спробувати анулювати Сан-Франциський мирний договір, який в 1951 році зафіксував відмову японців від всіх без винятку Курильських островів.
Токіо претендує на чотири острови на півдні Курильської гряди: Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї. Дві країни за підсумками Другої світової війни досі не уклали мирний договір.

Ще крок до "кривавої бані": У Гомелі під час розгону протесту у Лукашенка відкрили автоматну пальбу

неділя, 27 вересень 2020, 21:24

Карателі застосовують проти народу все більш жорсткі заходи, намагаючись збити протест. Однак їх жорстокість не встигає за ростом народного гніву. Пекельні перегони "хто кого пересилить" тривають. У Гомелі під час розгону акції протесту силовики застос...

«Війна за воду для Криму скасовується... Україна готується до звільнення силовим шляхом»: Експерти України, Росії, США підсумовують «Об’єднані зусилля-2020»

неділя, 27 вересень 2020, 21:12

«Війна за воду для Криму скасовується... Україна готується до звільнення територій силовим шляхом»: Експерти підсумовують маневри «Об’єднані зусилля-2020». Завершились військові навчання України та країн-учасниць НАТО «Об’єднані зусилля-2020», які трив...