"З братнім вітанням", неосовки": В Японії заявили про претензії на весь Курильський архіпелаг

Зараз Токіо претендує тільки на чотири острови на півдні Курильської гряди: Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї, але усе може легко змінитися.

Японський уряд мав заявити Росії, що в Токіо вважають своєю територією весь Курильський архіпелаг. Таку думку висловив глава місцевої Компартії Кадзуо Ці, передають Патріоти України.

Тоді влада провела б успішні переговори щодо повернення Південних Курил, заявив політик. Комуніст закликав кабінет на чолі з Сіндзо Абе спробувати анулювати Сан-Франциський мирний договір, який в 1951 році зафіксував відмову японців від всіх без винятку Курильських островів.
Токіо претендує на чотири острови на півдні Курильської гряди: Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї. Дві країни за підсумками Другої світової війни досі не уклали мирний договір.

Україна оскаржила обрання росіянина Толстого віце-президентом ПАРЄ

понеділок, 27 січень 2020, 15:56

Українська делегація в ПАРЄ не відступає від своєї позиції: росіянам в організації не місце. Саме тому українці вже оскаржили повноваження російської делегації в ПАРЄ загалом і обрання віцепрезидентом організації росіянина Петра Толстого зокрема. Про т...

Хіти тижня. "Дали добро на войнушку": Терористи "ДНР" повідомляють про дозвіл стріляти по позиціях ЗСУ

понеділок, 27 січень 2020, 15:30

Кілька годин тривав артилерійський бій біля Донецька, розриви були настільки гучні, що їх чули навіть у «тихому» Калінінському районі міста. За їх повідомленнями, офіційно у всіх джерелах пишуть про обстріл українськими військовими селища Спартак, аеро...