З чистого аркуша, так з чистого аркуша: Саакашвілі запропонував винести АП, Кабмін, Верховну Раду за межі Києва

Ідея винести найвищі органи влади з центру столиці, полегшити ситуацію з трафіком, існує вже років 20. Однак щоб просунути популярну серед киян думку потрібний був такий політичний важковаговик і популіст, зі "звіриним" відчуттям кон'юнктури

Поки друзі та партнери Володимира Зеленського мляво піарять ідею переносу АП у "прозорий офіс" десь у межах історичного центру столиці, Михайло Саакашвілі з притоманою йому енергією "взяв бика за роги", апелюючи до свого досвіду президента Грузії, і взагалі позбавити киян напряжного сусідства з топовими "слугами народу".

Так у гарячу передвиборчу агітацію з популяризації "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі вкинув радикальну пропозицією - прибрати взагалі з Києва адміністративний центр України в інший населений пункт. Відповідну заяву він зробив в ефірі телевізійного каналу 112 Україна.
Саакашвілі стверджує, що в Грузії за часів його президентства парламент перенесли з Тбілісі в Кутаїсі в будівлю - "набагато гірше, ніж будівля Верховної Ради України".
"Ми перенесли парламент в Кутаїсі - і я хочу, щоб в Україні теж зробили, щоб адміністративний центр винести за межі Києва, новий будинок, з чистого аркуша почати", - заявив політик.
Можливо запальний Міхо дещо "перегнув палицю" з кутаїсьським прикладом - перенос адміністративного центру за пів країни і втрата столичного статусу навряд порадує киян. Інша справа переселити "слуг народу" кудись на периферію мегаполіса. Скажімо, Троєщина мабуть була б рада прийняти їх всіх скопом, разом з новими мостами, метро і цінами на нерухомість.
Парламентсько-урядове адміністративне містечко можна було б облаштувати й десь на під'їздах до аеропорту "Бориспіль". - І затишно, подалі від майданного Хрещатика, і кортежі з іноземними делегаціями не треба ганяти через пів Києва, влаштовуючи транспортний колапс, і бігти з країни, у випадку чого, буде ближче...

Для ПУ Лесь Лісовик

Хіти тижня. "Почуйте мене. Він працює тільки 10 хвилин": У Харкові люди перекрили шляж кортежу Зеленського через скандальне будівництво (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 17:30

У середу, 6 листопада, в Харкові містяни перекрили виїзд кортежу президента Володимира Зеленського. У результаті голова держави вийшов, щоб поспілкуватися з харків'янами. Люди просили не зносити ринок "Барабашово", через який мають намір провести нову ...

Жорстко "попався": У Раді спіймали на кнопкодавстві нардепа, який пропонував ув’язнювати за це (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 17:19

Народного депутата франкції "Опозиційна платформа - За життя" Василя Німченка спіймали на кнопкодавстві. Інцидент трапився під час пленарного засідання Верховної Ради 12 листопада. Німченка спіймали під час голосування за законопроект №2299 про вдоскон...