"З днем російської мови, ООН!": Україна саркастично привітала організацію, яка не відреагувала на підрив Каховської ГЕС

Україна саркастично привітала ООН з днем російської мови. Адже Організація Об'єднаних Націй досі конкретно не відреагувала на підрив греблі Каховської ГЕС росіянами, проте не забула опублікувати на своїй сторінці привітання з днем російської мови. Відповідний допис з’явився на офіційній сторінці України у Твіттері, передають Патріоти України.

«З днем російської мови, ООН!», – йдеться у повідомленні.

На фото під текстом у дописі зображена зала Генасамблеї ООН, яку вже почало затоплювати водою.

ООН вранці у вівторок оприлюднила допис у Твіттері, в якому повідомила, що 6 червня – день російської мови. У цьому ж дописі читачам було запропоновано долучатися до російськомовної сторінки ООН для відстежування матеріалів організації.

Однак жодної реакції чи осуду армії РФ за вчинення екоциду в Україні внаслідок теракту на гідроелектростанції поблизу Нової Каховки організація не публікувала.

Близько 14:00 на стрічці в Твіттері ООН оприлюднила неконкретизований допис, у якому не згадуються ані агресія РФ, ані підрив дамби на Херсонщині. «Цивільне населення та цивільна інфраструктура не є ціллю. Їх треба захищати. В будь-який час. Всюди», – зазначили в ООН.

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

Ворог приречений: Російським кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіоні, - речник ВМС

понеділок, 25 вересень 2023, 6:33

Російським військовим кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіону від можливості ураження українськими захисниками. Про це речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук сказав в ефірі інформаційного марафону, пер...