"З Голобородьком ми перемагали, перемагаємо і будемо перемагати": "Слуги" відшукали кіношну булаву Зеленського і вирішили зробити її предметом культу

Керівник Донецького регіонального осередку «Слуги народу» Владлен Неклюдов під час відкриття 6 липня громадської регіональної приймальні Донецької обласної організації партії продемонстрував символічну булаву президента України. Ту саму, з якою Володимир Зеленський знімався у фільмі «Слуга народу», зазначають Патріоти України.
Реквізит з кінофільму, з якого почалася партія, розшукали керівники Донецької обласної парторганізації. Про це пишуть Українські Новини.
«Це символ нашого президента, нашої партії і її успіху!» - зазначив Неклюдов.
За задумом депутатів, булава буде передаватися від однієї обласної організації «Слуги народу» до іншої. Почнеться ця традиція з Донбасу. Естафету вже підхопила Волинь. Неклюдов передав булаву своєму колезі Валерію Стернійчуку, керівнику Луцької обласної організації партії.
«Булава стане «мостом дружби» між регіонами України! Дуже важливо те, що ми об'єднуємося, – сказав Стернійчук. – Не тільки Волинь і Донбас, але й інші регіони. Ми об'єднуємося, щоб вирішувати найважливіші проблеми. І ми впораємося з цим – разом».
До слова, із квітня минулого року, коли відбувся другий тур президентських виборів, співвідношення електоральної підтримки у парі Зеленський-Порошенко зазнало суттєвих змін. Як свідчать результати дослідження компанії SOCIS, Володимир Зеленський втратив 10%, натомість Петро Порошенко на стільки ж наростив підтримку.
Партія «Слуга народу» за рік після позачергових парламентських виборів втратила 16,5%

Хіти тижня. Сімейні розбірки "слуги народу" зняли на відео: Нардеп застав дружину з коханцем

четвер, 6 серпень 2020, 18:00

У мережі з'явилося відео бійки, на якому фігурував народний депутат від "Слуги народу" Андрій Стріхарський. Однак політик запевнив, що нікого не бив, а просто хотів з'ясувати стосунки з коханцем дружини. Скандальний ролик спершу з'явився на Telegram-ка...

Хіти тижня. "Арест российских граждан не соответствует духу братских союзнических отношений": МЗС Росії вимагає відпустити заарештованих у Білорусі бойовиків "Вагнера"

четвер, 6 серпень 2020, 17:00

Москва наполягає, що її наймані вбивці затримані під "надуманим приводом". Відкидає звинувачення затриманих у веденні незаконної війни на Донбасі, як і українське громадянство частини з них. Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заа...