"З Голобородьком ми перемагали, перемагаємо і будемо перемагати": "Слуги" відшукали кіношну булаву Зеленського і вирішили зробити її предметом культу

Керівник Донецького регіонального осередку «Слуги народу» Владлен Неклюдов під час відкриття 6 липня громадської регіональної приймальні Донецької обласної організації партії продемонстрував символічну булаву президента України. Ту саму, з якою Володимир Зеленський знімався у фільмі «Слуга народу», зазначають Патріоти України.
Реквізит з кінофільму, з якого почалася партія, розшукали керівники Донецької обласної парторганізації. Про це пишуть Українські Новини.
«Це символ нашого президента, нашої партії і її успіху!» - зазначив Неклюдов.
За задумом депутатів, булава буде передаватися від однієї обласної організації «Слуги народу» до іншої. Почнеться ця традиція з Донбасу. Естафету вже підхопила Волинь. Неклюдов передав булаву своєму колезі Валерію Стернійчуку, керівнику Луцької обласної організації партії.
«Булава стане «мостом дружби» між регіонами України! Дуже важливо те, що ми об'єднуємося, – сказав Стернійчук. – Не тільки Волинь і Донбас, але й інші регіони. Ми об'єднуємося, щоб вирішувати найважливіші проблеми. І ми впораємося з цим – разом».
До слова, із квітня минулого року, коли відбувся другий тур президентських виборів, співвідношення електоральної підтримки у парі Зеленський-Порошенко зазнало суттєвих змін. Як свідчать результати дослідження компанії SOCIS, Володимир Зеленський втратив 10%, натомість Петро Порошенко на стільки ж наростив підтримку.
Партія «Слуга народу» за рік після позачергових парламентських виборів втратила 16,5%

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...