"З г*вна та палиць": Радник мера показав "нову російську" стелу на в'їзді до Маріуполя (фото)

Російські загарбники закінчили редизайн стели на в'їзді у місто з написом "Маріуполь" з боку непідконтрольного Україні Донецька. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передаютьПатріоти України.

Український чиновник зазначив: «З гівна та палиць розтягли і встромили якусь металеву хрінь, щоб було схоже на російське „і“. Ну таке. Чекаємо. Які дизайнери така й стела».


Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...