
Російські загарбники закінчили редизайн стели на в'їзді у місто з написом "Маріуполь" з боку непідконтрольного Україні Донецька. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передаютьПатріоти України.
Український чиновник зазначив: «З гівна та палиць розтягли і встромили якусь металеву хрінь, щоб було схоже на російське „і“. Ну таке. Чекаємо. Які дизайнери така й стела».


Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...