"З людьми погано, але почали набирати на зонах": Окупант відрапортував про новий "призов" у російських в’язницях. Перехоплення

Російські окупаційні війська відчувають гостру нестачу особового складу внаслідок розгромних втрат, завданих українською армією. Поповнювати втрати вони не гребують рахунок ув'язнених з російських в'язниць і колоній. Про це рапортує начальству один із окупантів, який обіймає командирську посаду в російській окупаційній армії,передають Патріоти України.

Перехоплення звіту опублікували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За словами окупанта, брак особового складу залишається однією з найболючіших для загарбників проблем. Вирішувати її вони зібралися шляхом набору зеків, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Вся надія у "другої армії світу" - на початок "співробітництва" з російськими в'язницями. "З людьми погано. Але ми зараз із зонами починаємо працювати. Звідти братимемо друзів... Дали "зелену". Вже 16 людей, з якими поспілкувалися, яких, виходить, заберемо. Там людей з 50, напевно", – рапортує окупант.


Чому російська ППО не витримує: DW розкрила слабкі місця оборони Москви

вівторок, 23 червень 2026, 19:38

Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...

Не припиняє скаржитися: Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

вівторок, 23 червень 2026, 18:30

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...