"З людьми погано, але почали набирати на зонах": Окупант відрапортував про новий "призов" у російських в’язницях. Перехоплення

Російські окупаційні війська відчувають гостру нестачу особового складу внаслідок розгромних втрат, завданих українською армією. Поповнювати втрати вони не гребують рахунок ув'язнених з російських в'язниць і колоній. Про це рапортує начальству один із окупантів, який обіймає командирську посаду в російській окупаційній армії,передають Патріоти України.

Перехоплення звіту опублікували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За словами окупанта, брак особового складу залишається однією з найболючіших для загарбників проблем. Вирішувати її вони зібралися шляхом набору зеків, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Вся надія у "другої армії світу" - на початок "співробітництва" з російськими в'язницями. "З людьми погано. Але ми зараз із зонами починаємо працювати. Звідти братимемо друзів... Дали "зелену". Вже 16 людей, з якими поспілкувалися, яких, виходить, заберемо. Там людей з 50, напевно", – рапортує окупант.


Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...