"З людьми погано, але почали набирати на зонах": Окупант відрапортував про новий "призов" у російських в’язницях. Перехоплення

Російські окупаційні війська відчувають гостру нестачу особового складу внаслідок розгромних втрат, завданих українською армією. Поповнювати втрати вони не гребують рахунок ув'язнених з російських в'язниць і колоній. Про це рапортує начальству один із окупантів, який обіймає командирську посаду в російській окупаційній армії,передають Патріоти України.

Перехоплення звіту опублікували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За словами окупанта, брак особового складу залишається однією з найболючіших для загарбників проблем. Вирішувати її вони зібралися шляхом набору зеків, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Вся надія у "другої армії світу" - на початок "співробітництва" з російськими в'язницями. "З людьми погано. Але ми зараз із зонами починаємо працювати. Звідти братимемо друзів... Дали "зелену". Вже 16 людей, з якими поспілкувалися, яких, виходить, заберемо. Там людей з 50, напевно", – рапортує окупант.


Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 березня

субота, 25 березень 2023, 10:03

Українські захисники лише за добу знищили 19 автоцистерн росіян, а також 11 броньованих машин та 9 РСЗВ. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.03.23 орієнтовно склали:

Бої тривають безперервно: ЗСУ точним ударом знищили групу російських загарбників під Бахмутом (відео)

субота, 25 березень 2023, 9:57

Українські воїни тримають під постійним вогневим контролем російських окупантів під Бахмутом. Намагання прорватися, навіть невеликими штурмовими групами, закінчуються для ворога смертю, передають Патріоти України. Одну з таких точним ударом знищили бій...