
Російські окупаційні війська відчувають гостру нестачу особового складу внаслідок розгромних втрат, завданих українською армією. Поповнювати втрати вони не гребують рахунок ув'язнених з російських в'язниць і колоній. Про це рапортує начальству один із окупантів, який обіймає командирську посаду в російській окупаційній армії,передають Патріоти України.
Перехоплення звіту опублікували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За словами окупанта, брак особового складу залишається однією з найболючіших для загарбників проблем. Вирішувати її вони зібралися шляхом набору зеків, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Вся надія у "другої армії світу" - на початок "співробітництва" з російськими в'язницями. "З людьми погано. Але ми зараз із зонами починаємо працювати. Звідти братимемо друзів... Дали "зелену". Вже 16 людей, з якими поспілкувалися, яких, виходить, заберемо. Там людей з 50, напевно", – рапортує окупант.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...