"З людьми погано, але почали набирати на зонах": Окупант відрапортував про новий "призов" у російських в’язницях. Перехоплення

Російські окупаційні війська відчувають гостру нестачу особового складу внаслідок розгромних втрат, завданих українською армією. Поповнювати втрати вони не гребують рахунок ув'язнених з російських в'язниць і колоній. Про це рапортує начальству один із окупантів, який обіймає командирську посаду в російській окупаційній армії,передають Патріоти України.

Перехоплення звіту опублікували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. За словами окупанта, брак особового складу залишається однією з найболючіших для загарбників проблем. Вирішувати її вони зібралися шляхом набору зеків, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Вся надія у "другої армії світу" - на початок "співробітництва" з російськими в'язницями. "З людьми погано. Але ми зараз із зонами починаємо працювати. Звідти братимемо друзів... Дали "зелену". Вже 16 людей, з якими поспілкувалися, яких, виходить, заберемо. Там людей з 50, напевно", – рапортує окупант.


Бульбафюрер все зробив по-тихому: Ретранслятори в Білорусі, які коригували російські удари по Півночі Україні, вже не працюють - Зеленський

середа, 24 червень 2026, 20:03

Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...