"З людьми треба випити та переночувати": Зеленський розповів, як тиснув руки "мужикам" на передовій (відео)

За словами глави держави, військові нібито дивуються його вже другому тривалому візиту і кажуть, що раніше з ними ніхто не ночував.

Президент України Володимир Зеленський поділився враженнями від свого дводенного візиту на Донбас та розповів про побут військових ЗСУ на передовій. Спілкуючись зі ЗМІ у Мар'їнці, глава держави зазначив, що вирішив пожити із захисниками у польових умовах, аби зрозуміти, як їм там живеться, передають Патріоти України.

"Їли з хлопцями, ночували також. Повністю хочеш зрозуміти, поспілкуватися, як все контрольовано. Хочеться подякувати нашим хлопцям. Зберігається режим тиші. Все під контролем. В цілому ніхто нічого не збирається здавати. У нас сильна потужна армія. Ми боремося за Україну", – запевнив Зеленський.

"Ночував я у домівці невеличкій. Де наші хлопці, там і ми ночували. Разом поїли, поспілкувалися. Годують наших дуже потужно. Я навіть здивований, що військові у гарній формі. Я не міг з'їсти весь обсяг їжі. Дуже багато. Як-то кажуть, і перше, і друге, і компот. Все було. І печиво, і вафлі. А хто не наїсться, хлопці кажуть вночі можна і "бутріки" з'їсти", – додав президент.

Він також зізнався, що хоче здійснити ще два таких візити в зону ООС, аби об'їхати всі важливі, приоритетні об'єкти вздовж 410 км лінії розмежування.

"В принципі всі ці об'єкти загалом пріоритетні, тому що там всі наші військові, а вони і є наш пріоритет. Максимум, що можна об’їхати, побачити, поспілкуватися, потиснути руку. До речі, коли тиснеш руку, відчуваєш, що українці в безпеці: такі потужні у всіх руки, такі мужики! До речі, і жінки теж дуже сильні", – сказав Зеленський.

За словами глави держави, військові нібито дивуються його вже другому тривалому візиту і кажуть, що раніше з ними ніхто не ночував. "Щоб зрозуміти все, що відбувається, треба говорити з військовими, треба говорити з цивільними. Треба з людьми їсти, жити. Скажу відверто, іноді випити, щоб зовсім було все відверто. Я в принципі так і роблю. Ну, і можна переночувати", – підсумував Зеленський.

Хіти тижня. "Гітлер не ризикне. Заспокойтеся і спіть спокійно": Пост українського письменника про ймовірний новий напад Росії "підірвав" мережу

вівторок, 20 квітень 2021, 3:00

Український письменник Василь Піддубний нагадав українцям про події 2014 року на сході. Він по пунктах розповів, яких помилок припустилися й чому це призвело до колосальних втрат українських бійців. Також він порівняв події на сході України з 1941 роко...

Хіти тижня. "Настоятельно рекомендуем воздержаться": Лавров "застеріг" Туреччину з приводу продажу Україні дронів Bayraktar

вівторок, 20 квітень 2021, 1:00

Глава МЗС РФ Сергій Лавров виступив із заявою з приводу закупівлі Україною турецьких безпілотників Bayraktar, в якому "застеріг" Туреччину та інші країни від "підживлення мілітаристських настроїв" України. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції...