"З міністрами, яких не влаштовує зарплата, доведеться прощатися", - Зеленський Гончаруку (відео)

Крім того, Володимир Зеленський поставив прем’єр-міністру завдання врегулювати ситуацію з преміями, які передбачаються топ-менеджерам НАК Нафтогаз України за отримання компенсації від ПАТ Газпром.

На зустрічі з прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком президент Володимир Зеленський зазначив, що уряд повинен переглянути концепцію заробітних плат для міністрів, керівників відомств, державних компаній та їхніх заступників з урахуванням ситуації в країні, передають Патріоти України.

– Це повинна бути нормальна заробітна плата. Ми розуміємо, що це дуже серйозні фахівці, але я хочу мати спільну думку з вами й міністрами, що такі зарплати не можуть бути сьогодні в Україні у такій ситуації, в якій перебуває наша економіка. Коли ви і ваш уряд піднімете економіку – можна буде підіймати ці заробітні плати, – наголосив президент.

Також Зеленський заявив, що з міністрами, яких не влаштовує зарплата, доведеться прощатися.

– Заробітні плати повинні бути нормальними, такими, на які можна нормально жити, й повинні відповідати статусу посадовців, – додав глава держави.

Крім того, Володимир Зеленський поставив прем’єр-міністру завдання врегулювати ситуацію з преміями, які передбачаються топ-менеджерам НАК Нафтогаз України за отримання компенсації від ПАТ Газпром.

Джерело: Факти ICTV

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...