"З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - Порошенко

Петро Порошенка підтримує якнайшвидший вступ на посаду обраного президентом Володимира Зеленського. Про це все ще чинний президент України заявив під час робочого візиту до Брюсселя, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні м'яч знаходиться на полі парламенту. Я зацікавлений у тому, щоб парламент якнайшвидше визначився з датою інавгурації. З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - сказав Порошенко.

Президент також висловився щодо можливості проведення дострокових парламентських виборів.

"Окремо йшла позиція щодо дострокових парламентських виборів. З одного боку, політик має бути завжди готовим до виборів, я тут не бачу жодної проблеми. З іншого боку, демократія - це є процедура. І все має бути дотримано конституційної і законодавчої процедури. Сьогодні нам треба, щоб парламент у рамках Конституції і законодавства знайшов те рішення, яке влаштувало б український народ, обраного президента і забезпечило би захист демократії і конституційного процесу", - додав Порошенко.

Чинний голова держави також наголосив, що вибори в Україні відбулися демократично і були визнані світом, і зазначив, що започаткував нову для країни традицію - вітати опонента з перемогою та пропонувати допомогу.

"Я пишаюся тим, що під моїм керівництвом були організовані вільні демократичні вибори, які були визнані всім світом як найбільш демократичні. Я пишаюся тим, що ми закладаємо абсолютно нову традицію. Традиція полягає в тому, що одразу після оголошення екзитполів я привітав Володимира Зеленського, запропонував йому будь-яку підтримку, консультації,якщо він їх потребує", - сказав Порошенко.

З архіву ПУ. "Генерал-убийца из "Вымпела", или Как уроженец Украины построил карьеру в ФСБ и превратил войну в личную месть за уничтоженного друга", - Шуклінов

п’ятниця, 14 травень 2021, 13:00

"Генерал-лейтенант Дмитрий Минаев - начальник департамента контрразведывательных операций ФСБ России. И выходец из "Вымпела" ФСБ. Но родился Минаев в Украине. Здесь жила его семья и родственники. Последние члены семьи - родители - выехали из Украины в ...

Бив підлітка пістолетом по голові: Комсомольському "дружиннику" Медведчуку в університеті "світили" два роки в'язниці

п’ятниця, 14 травень 2021, 12:25

У 1973 році 19-річний Віктор Медведчук брав участь у побитті 15-річного підлітка. За це йому загрожувало два роки в'язниці, але його так і не притягнули до відповідальності. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» розповіла ведуча Наталія Мосейчук, пер...