"З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - Порошенко

Петро Порошенка підтримує якнайшвидший вступ на посаду обраного президентом Володимира Зеленського. Про це все ще чинний президент України заявив під час робочого візиту до Брюсселя, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні м'яч знаходиться на полі парламенту. Я зацікавлений у тому, щоб парламент якнайшвидше визначився з датою інавгурації. З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - сказав Порошенко.

Президент також висловився щодо можливості проведення дострокових парламентських виборів.

"Окремо йшла позиція щодо дострокових парламентських виборів. З одного боку, політик має бути завжди готовим до виборів, я тут не бачу жодної проблеми. З іншого боку, демократія - це є процедура. І все має бути дотримано конституційної і законодавчої процедури. Сьогодні нам треба, щоб парламент у рамках Конституції і законодавства знайшов те рішення, яке влаштувало б український народ, обраного президента і забезпечило би захист демократії і конституційного процесу", - додав Порошенко.

Чинний голова держави також наголосив, що вибори в Україні відбулися демократично і були визнані світом, і зазначив, що започаткував нову для країни традицію - вітати опонента з перемогою та пропонувати допомогу.

"Я пишаюся тим, що під моїм керівництвом були організовані вільні демократичні вибори, які були визнані всім світом як найбільш демократичні. Я пишаюся тим, що ми закладаємо абсолютно нову традицію. Традиція полягає в тому, що одразу після оголошення екзитполів я привітав Володимира Зеленського, запропонував йому будь-яку підтримку, консультації,якщо він їх потребує", - сказав Порошенко.

"Продають" найвірніші "братушки": "Третій Рим" в процесі підготовки розкольницького вселенського православного собору проти Константинопольської патріархії та ПЦУ отримав "ніж у спину"

неділя, 23 лютий 2020, 12:05

Одна з п'яти найстаріших помісних церков, участь котрої у промосковському неканонічному шабаші вважалась питанням вирішеним, раптом відмовилась, не зважаючи на тиск з боку Асада та Путіна. Мало того, що там не буде представника Вселенського патріархату...

Якщо все так піде і далі: Ігор Кондратюк предрік російський прапор над Маріуполем

неділя, 23 лютий 2020, 11:52

Якщо Україна хотітиме налагодити відносини з Росією і закінчити війну на Донбасі будь-якою ціною, це доведеться зробити на умовах Кремля. Про це сказав український продюсер Юрій Кондратюк. За його словами, тоді моторизована бригада із Криму під російсь...