"З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - Порошенко

Петро Порошенка підтримує якнайшвидший вступ на посаду обраного президентом Володимира Зеленського. Про це все ще чинний президент України заявив під час робочого візиту до Брюсселя, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні м'яч знаходиться на полі парламенту. Я зацікавлений у тому, щоб парламент якнайшвидше визначився з датою інавгурації. З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - сказав Порошенко.

Президент також висловився щодо можливості проведення дострокових парламентських виборів.

"Окремо йшла позиція щодо дострокових парламентських виборів. З одного боку, політик має бути завжди готовим до виборів, я тут не бачу жодної проблеми. З іншого боку, демократія - це є процедура. І все має бути дотримано конституційної і законодавчої процедури. Сьогодні нам треба, щоб парламент у рамках Конституції і законодавства знайшов те рішення, яке влаштувало б український народ, обраного президента і забезпечило би захист демократії і конституційного процесу", - додав Порошенко.

Чинний голова держави також наголосив, що вибори в Україні відбулися демократично і були визнані світом, і зазначив, що започаткував нову для країни традицію - вітати опонента з перемогою та пропонувати допомогу.

"Я пишаюся тим, що під моїм керівництвом були організовані вільні демократичні вибори, які були визнані всім світом як найбільш демократичні. Я пишаюся тим, що ми закладаємо абсолютно нову традицію. Традиція полягає в тому, що одразу після оголошення екзитполів я привітав Володимира Зеленського, запропонував йому будь-яку підтримку, консультації,якщо він їх потребує", - сказав Порошенко.

З архіву ПУ. "Діяти відкрито": Росіяни пропонують повномасштабно вдарити по Україні, як по турках у Сирії

середа, 3 березень 2021, 23:05

У російському інтернет-просторі на деяких джерелах з'явилася досить цинічна ідея, яка розкриває справжню сутність так званих "братських" настроїв окремих росіян. Після скоєного російсько-сирійського авіаудару по турецьким позиціям в Ідлібі 27 лютого 20...

Якщо Порошенко каже, що сам ініціював "справу вагнерівців", а західні дослідники Bellingcat будуть робити про це фільм, то очевидно, що ця ситуація відбувалась, - нардеп

середа, 3 березень 2021, 23:01

Винні представники чинної влади України повинні бути покарані у злитті міжнародної спецоперації по затриманню найманців ПВК Вагнера. Про це повідомив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький у “Великому ефірі Василя Зим...