"З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - Порошенко

Петро Порошенка підтримує якнайшвидший вступ на посаду обраного президентом Володимира Зеленського. Про це все ще чинний президент України заявив під час робочого візиту до Брюсселя, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні м'яч знаходиться на полі парламенту. Я зацікавлений у тому, щоб парламент якнайшвидше визначився з датою інавгурації. З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", - сказав Порошенко.

Президент також висловився щодо можливості проведення дострокових парламентських виборів.

"Окремо йшла позиція щодо дострокових парламентських виборів. З одного боку, політик має бути завжди готовим до виборів, я тут не бачу жодної проблеми. З іншого боку, демократія - це є процедура. І все має бути дотримано конституційної і законодавчої процедури. Сьогодні нам треба, щоб парламент у рамках Конституції і законодавства знайшов те рішення, яке влаштувало б український народ, обраного президента і забезпечило би захист демократії і конституційного процесу", - додав Порошенко.

Чинний голова держави також наголосив, що вибори в Україні відбулися демократично і були визнані світом, і зазначив, що започаткував нову для країни традицію - вітати опонента з перемогою та пропонувати допомогу.

"Я пишаюся тим, що під моїм керівництвом були організовані вільні демократичні вибори, які були визнані всім світом як найбільш демократичні. Я пишаюся тим, що ми закладаємо абсолютно нову традицію. Традиція полягає в тому, що одразу після оголошення екзитполів я привітав Володимира Зеленського, запропонував йому будь-яку підтримку, консультації,якщо він їх потребує", - сказав Порошенко.

Хіти тижня. Французькі ЗМІ розповіли про причини розвороту Еммануеля Макрона в бік Росії

понеділок, 16 вересень 2019, 20:00

Якщо порівняти початкову недовіру Еммануеля Макрона до Володимира Путіна, який робив ставку на Марін Ле Пен, з тією натхненною промовою, яку він виголосив перед послами в кінці серпня, то президент Франції, схоже, розвернувся на дев'яносто градусів. "С...

Наверстуючи пропущене: "Мне, как человеку прибывшему на машине времени из 2014-го... Все воюют со всеми... Как можно враждовать если у нас есть Путин?", - Сенцов

понеділок, 16 вересень 2019, 19:53

"Прошла неделя с момента моего освобождения. Мне, как человеку прибывшему на машине времени из 2014-го года, было интересно посмотреть какие перемены произошли в стране и в людях. Неделя, конечно же короткий срок, но я успел много где побывать и много ...