З окупованого Донецька повідомляють про запеклі бої під Ясинуватою

Під тимчасово непідконтрольних українському уряду Донецьком сьогодні, 7 грудня, з самого ранку активізувалися потужні обстріли. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, зазначають Патріоти України. Люди пишуть, що особливо інтенсивні обстріли чутні в північній і західній частинах міста. Вони активізувалися з 9:00.
«Донецк 11.00 д Семашко спокойно, но временами сильно слышно бахи», - пишуть коментатори.
«У меня на Киевском в Донецке слышно очень, стекла дрожали», - додав інший автор.
Також інтенсивні обстріли чутні в сусідній Ясинуватої.
«Ясиноватая очень громко с виброй минут 15 уже это в районе девяти часов», - повідомив місцевий житель.
За словами очевидців, на околицях міста, можливо, є попадання снарядів. Також «лягає» в районі Ясинуватського блокпосту.
При цьому жителі міста відзначають, що чутні вихідні залпи.
«Ясиноватая минусует», - пишуть користувачі.

"Хотят ли русские войны?!": Окупанти за лічені тижні розгорнула в Криму величезний військовий табір. Космічна розвідка виявила приховані докази, - Spiegel

неділя, 18 квітень 2021, 21:10

Супутникові знімки, які отримало німецьке видання, свідчать, що за 30 км від селища Марфівка російські військові побудували базу. Ще 15 березня територія була порожньою, а 2 квітня вже видно чимало транспортних засобів та надбудов. . Аналіз супутников...

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.