З особливою метою: Німеччина надасть Україні додаткові засоби ППО

Німеччина передасть Україні додаткові засоби ППО для захисту чорноморських і дунайських портів, через які експортується зерно. Зокрема, країна планує відправити систему ППО IRIS-T. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Зазначається, що також Німеччина передасть Україні понад 12 зенітних установок Gepard. Ці засоби забезпечуватимуть захист вантажів, які йдуть уздовж південного узбережжя України в напрямку Румунії.

Відомо, що зенітні установки планують доставити в Україну до кінця цього року. Водночас систему ППО IRIS-T зможуть передати після виготовлення.

Німецький депутат, член Комітету з оборони нижньої палати парламенту Маркус Фабер також підтвердив передачу Україні додаткової системи IRIS-T і зенітних самохідних установок Gepard, а також боєприпасів до них. "Україна буде використовувати ці системи, наприклад, для кращого захисту своїх зернових портів", – зазначив він.

Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

неділя, 21 квітень 2024, 17:00

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України. «Підтверджуємо. Силами Військово-морськи...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...