З Овального кабінету виходили посадовці, кидаючи прощальні погляди... Україні відводили 72 години до падіння: Кулеба розповів про особисту зустріч із Байденом напередодні 24 лютого

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, про що він говорив із президентом США Джо Байденом 22 лютого, передають Патріоти України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся із президентом США 22 лютого. Перед зустріччю з кабінету вийшли люди, які брали участь у нараді щодо України. Спогадами він поділився у понеділок, 15 серпня, під час інтерв'ю Дмитру Гордону.

За його словами, Байден досить рідко приймає міністрів закордонних справ інших країн, проте за нього "замовив слівце" держсекретар Ентоні Блінкен.

"І вони виходять, і кожен на мене кидає в буквальному сенсі прощальний погляд, як от, знаєте, якби щойно відбувся консиліум лікарів, і там вирішили, що у вас четверта стадія раку", - згадав він.
Розмова тривала близько 40 хвилин.
"Байден сказав 22 лютого: "Буде війна. Ми будемо з вами до упору, до кінця". А у мене була інформація, що в НАТО вже порахували - до кінця 72 години. Ну, він сказав, що у них є останні розвіддані про те, що незабаром усе почнеться", - сказав Кулеба.
Він зазначив, що в Держдепі йому показали дані про аеродроми, на яких стоять вантажні літаки, які повністю готові до зльоту.
"Був момент, коли Байден показував мені фотографію свого сина загиблого і він мені сказав: "Пан міністре, ви повинні завжди думати про своїх дітей", - розповів міністр.

Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кам...

"Ми знищимо всі сили, які зможемо побачити": Ексголова ЦРУ розповів, якою буде відповідь США на ядерний удар РФ по Україні

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:55

До ядерних погроз Росії потрібно ставитися серйозно, заявив колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус. Штати та їхні союзники по НАТО дадуть відповідь на такий удар РФ по Україні, якщо він станеться, але не будуть заст...