З "партії мерів" до "партії за "Майбах": Філатов прокоментував втечу міського голови Черкас до Коломойського

Борис Філатов заявив, що його соратникам по партії Бондаренко "казав одне, а з місць приходили інші сигнали".

Борис Філатов, мер Дніпра і лідер партії Пропозиція, відреагував на віддалення від його політсили мера Черкас Анатолія Бондаренка, який йде на вибори з партією "За майбутнє". При цьому ще на початку літа Бондаренко був присутній на партійній конференції Пропозиції - «партії мерів», одним з лідерів якої є Борис Філатов. Такий крок мера Черкас Філатов прокоментував в інтерв'ю, передають Патріоти України.

«Треба чітко сказати — Толя тоді думав [який політичний крок зробити], — нагадав мер Дніпра. — Ми були дружні, і він навіть приїхав до нас на з'їзд, але тоді він виступав як гість, він не був ані членом політради, ані членом партії, він думав до нас вступати».

Філатов заявив, що його соратникам по партії Бондаренко «казав одне, а з місць приходили інші сигнали». «Я не знаю, що йому запропонували — гроші, телеефіри. Наші черкаські колеги кажуть, що йому запропонували в майбутніх можливих дострокових виборах якісь місця у парламенті, якусь квоту. Але це його рішення», — констатував мер Дніпра.

Він також висловив свою думку щодо партії "За майбутнє", яку пов’язують з Ігорем Коломойським. «Дуже багато хто не розуміє, що в епоху імперативного мандата, коли ти йдеш здаватися у партію олігарха, ти маєш розуміти, що він тебе складе як цукерковий папірець і покладе у внутрішню кишеню. Може настати такий час, коли наші американські партнери Ігорю Валерійовичу можуть висунути якісь серйозніші звинувачення, а в обмін він викличе всіх своїх людей на імперативний мандат і скаже підняти прапори і йти під посольство, вимагати скасування політичних репресій», — припустив Філатов.

Тому він назвав «фатальною помилкою» для тих, хто хоче відстоювати права місцевого самоврядування, «записуватися до цієї партії, яка чітко асоціюється з бородатим олігархом».

Джерело: НВ

"Як мене ця армія за***ла разом з державою ***ною": Окупант бідкається мамі, що з війни в Україні ніяк не можна втекти

субота, 28 травень 2022, 14:40

Російські військові, які ще донедавна сильно хотіли воювати проти України, шукають шляхів відступу. Рідним вони продовжують скаржитися на те, що втекти з армії просто неможливо. Про це свідчить одна з перехоплених розмов окупанта з його матір'ю, переда...

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...