
Загрози з півночі будуть навіть після війни, допоки в Білорусі буде правити самопроголошений президент Лукашенко. Про це в рамках єдиного телемарафону розповів військово-політичний оглядач групи ”Інформаційний спротив” Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
"З півночі загроза буде завжди, допоки є такий режим, як режим Лукашенка... Навіть коли закінчиться війна, все одно буде загроза того чи іншого типу: або гібридна, або терористична... диверсійна врешті решт. Але те, що росіяни там зменшують свою присутність... можна говорити, що це для нас "плюс". Тому що в них і до того не було достатньо сил та засобів для того, щоб здійснювати широкомасштабні наступальні дії, наприклад, для реваншу... Київ 2.0 як варіант, то тепер тим більше”, - пояснив Олександр Коваленко.
За його словами, в Білорусі зменшується присутність російських військ - водночас зменшується і можливість вторгнення в Чернігівську та Київську області.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...