З подачі Кличка. ​Порошенко пройде тести WADA, а відмову Зеленського трактуватиме однозначно: "Наркозалежність кандидата - це пряма загроза нацбезпеці" (відео)

Незабаром до Києва приїде керівництво та експерти Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA)

Президент Петро Порошенко має намір пройти тести Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) на початку тижня. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Україна», зазначають Патріоти України.

"Я повністю підтримую заклик Володимира Кличка. Більше того, я вдячний йому, хоча ми це, звичайно, не обговорювали... На початку наступного тижня сюди приїде керівництво та експерти цієї організації, і я ці тести пройду відразу ж по прибуттю. Вважаю, що це дуже важливо ", - заявив Порошенко напередодні у неділю 7 квітня.

Авторитет WADA не викликає ніяких сумнівів у всьому світі. Тим більше це важливо після скандалів з медичною лабораторією Eurolab, котра належить другу Володимира Зеленського, де останній і здавав свій злощасний тест.

"Це надзвичайно велика загроза, коли є підозра, що кандидатом або навіть президентом України може стати людина, верховнокомандующім може стати людина, яка, не виключено, що має наркотичну залежність. Наркозалежність кандидата - це пряма загроза нацбезпеці і для кожного українця", - сказав Порошенко в ексклюзивному інтерв'ю в програмі "Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою" на телеканалі "Україна".

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...