"З полку лишилися живими 18 осіб": Дружина окупанта поскаржилася на великі втрати загарбників під Ізюмом (аудіо)

Дружина окупанта, який був "мобілізований" у терористичній "ЛНР", розповіла чоловіку про масові втрати загарбників під Ізюмом. За її словами, з полку в живих залишилося лише 18 людей, передають Патріоти України.

Перехоплену телефонну розмову окупанта із дружиною оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. У ній жінка зазначила, що спілкувалася з одним із тих, хто вижив із 204-го полку "ЛНР".

"Слухай, стояла, коли гроші отримувала, хлопець був із 204-го полку, з-під Ізюма. Каже, з усього полку в живих залишилося 18 людей. Він каже: "Нас хочуть на "ДНР", а ми сказали, туди не підемо... Ми просили підмоги, а нам "ДНР" сказав: "Ми вам не допомагатимемо. З яким ми обличчям, 18 людей, які залишилися живими, які були в оточенні, просили підмоги, маємо їм допомагати", – розповіла мешканка Луганщини.

За її словами, терористи "ЛНР" почали мобілізувати всіх поспіль, навіть 15-річних підлітків:"Тут забирають усіх пацанів, усіх! Навіть 15-річних учора забирали у військкомат. Поки батьки не підтверджували їхню особу, що їм 15 років, прикинь". Як відомо, кількість особового складу в полку може становити від 900 до кількох тисяч людей.

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: Влада просить українців запастися водою і продуктами

понеділок, 28 листопад 2022, 13:30

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка, передають Патріоти України. У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є і...