
Дружина окупанта, який був "мобілізований" у терористичній "ЛНР", розповіла чоловіку про масові втрати загарбників під Ізюмом. За її словами, з полку в живих залишилося лише 18 людей, передають Патріоти України.
Перехоплену телефонну розмову окупанта із дружиною оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. У ній жінка зазначила, що спілкувалася з одним із тих, хто вижив із 204-го полку "ЛНР".
"Слухай, стояла, коли гроші отримувала, хлопець був із 204-го полку, з-під Ізюма. Каже, з усього полку в живих залишилося 18 людей. Він каже: "Нас хочуть на "ДНР", а ми сказали, туди не підемо... Ми просили підмоги, а нам "ДНР" сказав: "Ми вам не допомагатимемо. З яким ми обличчям, 18 людей, які залишилися живими, які були в оточенні, просили підмоги, маємо їм допомагати", – розповіла мешканка Луганщини.
За її словами, терористи "ЛНР" почали мобілізувати всіх поспіль, навіть 15-річних підлітків:"Тут забирають усіх пацанів, усіх! Навіть 15-річних учора забирали у військкомат. Поки батьки не підтверджували їхню особу, що їм 15 років, прикинь". Як відомо, кількість особового складу в полку може становити від 900 до кількох тисяч людей.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...