З Путіним ідеально буде домовлятися, якщо він буде "двохсотим трупом у мішку", - російський правозахисник

За словами Фейгіна, міжнародні суди та інші механізми наврядчи зможуть прискорити процес перемоги України у війні з Росією. Про це правозахисник сказав в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Насправді, я б на міжнародний механізм не покладався. На суд, який йде в Гаазі, на інші суди... Мені здається, що це було б дуже самовпевнено, думати, що вони можуть щось зупинити", - зазначив Фейгін.

За його словами, найпростіше домовлятися з трупом. Мовляв, тоді з Путіним будуть "шикарні домовленості".

"З Путіним ідеально буде домовитися, якщо він буде двохсотим трупом у мішку. Просто ви не уявляєте, які будуть шикарні домовленості. Взагалі все буде вирішено", - заявив адвокат.

Фейгін переконаний, що сьогодні, на жаль, насильство перемагає, а війну можна зупинити лише війною. "А як по-іншому? Виходить, що війну можна зупинити тільки війною. По-іншому не виходить. Як ти не прагни. Людство прожило у свідомому стані 20 століть, але не знайшлося нічого іншого в якості інструментарію для того, щоб насильство зведене в абсолют — якось його перервати", - сказав правозахисник.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...