З Росії не знімуть санкції, доки Путіна не видадуть Гаазі, - The New York Times

Росія не може домогтися зняття міжнародних санкцій доти, доки президента Володимира Путіна і "дитячого" омбудсмена Марію Львову-Бєлову не видадуть Міжнародному кримінальному суду. Про це в коментарі The New York Times висловився колишній посол з особливих доручень, який очолював Управління глобального кримінального правосуддя в Держдепі, Стівен Реп, передають Патріоти України.

Він зазначив, що рішення МКС зробить Путіна вигнанцем. Куди б Путін не поїхав, йому весь час буде загрожувати арешт. "Це ніколи не зникне", - висловився Реп.

Понад те, за його словами, Росія не може домогтися зняття міжнародних санкцій без виконання ордерів суду. На думку Репа, в кінцевому підсумку Путін опиниться в Гаазі, де судили інших обвинувачених воєнних злочинців. "В іншому випадку, Путін помре з цим (ордером), що висить над його головою".

Значний удар по кишені: Ціни на електроенергію для населення можуть зрости на 25-30%, - експерт

понеділок, 27 березень 2023, 19:56

Ціни на електроенергію для населення можуть зрости на 25-30%, тому що більші розцінки українці не зможуть платити. Про це сказав директор енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимир Омельченко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. "Ві...

Посягання на територіальну цілісність України: У Львові розпочався суд над екснардепом Кивою

понеділок, 27 березень 2023, 19:53

Сьогодні, 27 березня, Личаківський суд Львова провів засідання щодо посягання на територіальну цілісність України з боку екснардепа Іллі Киви від забороненої «Опозиційна платформа – За життя!». Одним зі свідків у справі виступає чинний нардеп Віталій Б...