В Україну з російського полону повернулися 90 захисників. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram у вівторок, 25 червня.
"Вдома - це не просто слова. Вдома - це Україна. Сьогодні ще 90 наших людей повернулися додому з російського полону. Воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборонці, прикордонники. Ті, хто захищали Маріуполь. Ті, хто захищали ЧАЕС. Ті, хто були на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках", - зазначив глава держави.
Зеленський наголосив, що Україна пам’ятає про всіх своїх людей у російському полоні.
"Продовжуємо роботу задля звільнення кожного й кожної. Шукаємо правду про всіх, кого може утримувати ворог. Дякую нашій команді, яка займається обмінами: Буданов, Єрмак, Малюк, Клименко, Лубінець", - зазначив президент.
Глава держави подякував усім партнерам, які допомагають, "ОАЕ за сприяння у звільненні цих наших людей".
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...