"З територіями сучасних України та Румунії": Орбан вляпався в скандал через шарф із картою "Великої Угорщини" (фото)

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вляпався в гучний міжнародний скандал. Політик одягнув фанатський шарф з картою "Великої Угорщини", до складу якої входить частина України та Румунії, передають Патріоти України.

Зазначається, що Орбан зустрівся з футболістом Балажем Джуджаком, після його прощального матчу за національну збірну. На зустрічі були присутні журналісти, які і зняли фанатський шарф угорського прем'єра.

"Прем'єр-міністр Угорщини - в шарфі з картою "Великої Угорщини". Як заспокійливо для сусідів Угорщини", - прокоментував ситуацію депутат Європарламенту Даніель Фройнд.

Не залишили без уваги провокаційну витівку Орбана і в Румунії. Зовнішньополітичне відомство країни передало послу Угорщини в Бухаресті "тверде несхвалення" такого вчинку угорського політика.

"Подібний жест знаходиться в очевидному контрасті з атмосферою відкритості і відновленням двостороннього діалогу з нагоди недавніх консультацій, які румунський міністр закордонних справ провів у Будапешті як з угорським колегою, так і угорським прем'єром", - йдеться в повідомленні МЗС Румунії.

Довідка. "Велика Угорщина" - землі, що входили до складу Угорського королівства, частина з яких знаходиться у складі сучасної України та Румунії. Країна втратила ці території за Тріанонським договором 4 червня 1920 року між державами–переможцями у Першій світовій війні.


Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...

Акторка Шукшина заявила, що HIMARS автоматично наводиться по росіянах, які були вакциновані від коронавірусу

субота, 25 березень 2023, 22:15

Російська акторка та затята противниця щеплень від коронавірусу Марія Шукшина, за інформацією ЗМІ, заявила, що застосувати американську зброю щодо росіян було давно продуманою операцією, передають Патріоти України. «Те, що почалося в 2020-му році – був...