"За 15 хвилин до ракетного удару бабуся прощалась, передчувала": Онук мешканки Дніпра розповів про трагедію

Стало відомо про ще одні трагічні наслідки влучання російської ракети в багатоповерхівку Дніпра 14 січня. Про них в коментарі для ТСН.ua розповів Данило Журавський - онук жінки, яка в момент атаки перебувала в своїй квартирі та тіло якої так і не знайшли, передають Патріоти України.

"Я можу говорити впевнено, ми вже пережили цей момент. Вже пройшло 6 днів, моїй бабусі немає, ховати просто нічого. Її просто розірвало на шматки, на такі дрібні шматки, що просто неможливо ідентифікувати. Тому доведеться моєму дядькові, у якого взяли зразки ДНК, чекати, коли в пересіяному смітті можуть бути знайдені частинки тіл. Знаходять пальці та ще щось", - розповів нам Данило.

За його словами, бабуся, 73-річна Олена Михайлівна Журавська, десь за 15 хвилин зателефонувала його дядькові та сказала про те, що хоче попрощатися.

"Мій дядько Роман з родиною – вагітною дружиною та двома маленькими дітьми пішов до церкви, а бабуся залишилась вдома. Дядько з родиною є дуже віруючою людиною. Так от, бабуся сказала дядькові, що вночі їй відкрився Бог та сказав їй, що забере її. Передчувала та не жартувала. Ще зауважу, що коли дядько говорив з нею телефоном в той момент, перед влучанням ракети, ніякого вибуху не було. Не було ніяких звуків роботи ППО. Ракета на величезній швидкості влучила в будинок".

До цього Данило додає, що є обгрунтована підозра вважати, що ракета окупантів влучила саме в квартиру, де знаходилась його бабуся. "На четвертому поверсі, до другого, був просто спресований бетон. Бабуся перебувала в вітальні, звідки був вид на Дніпро. Туди влетіла ракета", - каже Журавський.

Про Олену Михайлівну він згадує так: "Вона 27 років пропрацювала викладачем в дитячому садку. Була дуже витонченою, сором’язливою жінкою. Красиво одягалась, соромилась різких висловів, ніколи не приймала такого, коли хтось говорив погані слова, мати. Ніколи нікому не бажала зла, ходила в церкву". Та резюмує, що всі фото, на яких зображена жінка, були знищені російською ракетою. "Залишились тільки ті, що були в телефоні…"

США пустили у хід "важку артилерію": ЗМІ розкрили деякі деталі таємного візиту директора ЦРУ до Пекіну

субота, 3 червень 2023, 7:12

Директор ЦРУ Вільям Бернс у травні відвідав Китай для переговорів, аби підтримати зусилля Вашингтона, спрямовані на посиленні зв’язків з Пекіном. Про це з посиланням на двох співрозмовників в уряді США повідомляє Reuters. «Минулого місяця Бернс відвіда...

Офіційний Будапешт випустив відеоролик "за мир", в якому Крим не український

субота, 3 червень 2023, 6:36

Уряд Угорщини опублікував ролик із закликом до миру та картою України без Криму. Коли у ролику мова заходить про те, що конфлікт може запросто стати глобальним, з’являється карта з червоним силуетом України, де Крим позначено зеленим кольором, як і всі...