"За 30 днів разів 40 ледь не здох": Окупант поскаржився на успіхи ЗСУ на фронті. Аудіоперехоплення

Армія Російської Федерації зазнає величезних втрат у війні з Україною. ЗСУ регулярно та влучно атакують ворога. Про це розповів один із військовослужбовців РФ по телефону. Розмову було перехоплено Головним управлінням розвідки МО України, передають Патріоти України.

"Нас раз*бали. Залишилося 30 людей", – у паніці заявляє окупант своєму співрозмовнику.Він також розповів про своє поранення, яке отримав у результаті воєнних дій. На його думку, реальна ситуація та "картинка" на російському телебаченні не збігаються.

"Я вже і затрьохсотився, бл*дь, пташка, коптер, гранату скинув п*дарас в ноги прям точно", – розповів він про атаку дронів на росіян.Також він зазначив, що ЗСУ регулярно обстрілюють їхні місця перебування.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 27 вересня

середа, 27 вересень 2023, 8:15

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.09.24 орієнтовно становлять:

Балтійський флот РФ вже не здатен проводити масштабні десантні операції, - аналітики

середа, 27 вересень 2023, 7:58

Балтійський флот Росії більше не здатен проводити масштабні десантні операції через свої втрати на війні в Україні. Такого висновку дійшли експерти авторитетного розвідувально-аналітичного центру Rochan Consulting, передають Патріоти України. У своєму ...