За 8 місяців окупації було 12 буханців хліба на все село: На Херсонщині місцеві жителі зі сльозами зустрічали ЗСУ (відео)

Мешканець одного із сіл на Херсонщині, деокупованого Силами оборони України, розповів, що окупанти залишили їх практично без їжі. Дідусь заплакав, коли зустрів наших воїнів та отримав гуманітарну допомогу. Відповідне відео з'явилося в мережі. Конкретний населений пункт, де його знято, не називається, передають Патріоти України.

Чоловік розповів, що він підтримує Україну. Умови під час восьмимісячної окупації були жахливими: мешканці села з'їли всього 12 буханців хліба. "Дякую за вашу допомогу! Ми вижили!" – сказав українець. У цей час жінка з прапором витирала на щоках дідуся сльози. Він додав, що коли село повернулося під контроль України, до них нарешті надійшла гуманітарна допомога.

ЗСУ на повну готуються до контрнаступу: На вихідних в Україну прибули "десятки" танків Leopard 2 і БМП Marder

середа, 29 березень 2023, 15:44

Минулими вихідними в Україну прибули "десятки" німецьких танків Leopard 2 і бойових машин піхоти Marder. Про це з посиланням на свої джерела пише німецьке видання Bild. . За даними журналістів, мова йде про поставку "до 21" танка Leopard 2 в передтопов...

"Це не Росія, дитинко!": У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала говорити з нею російською (відео)

середа, 29 березень 2023, 15:27

У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала, щоб із нею спілкувалися російською мовою. Їй порадили вивчити мову держави, в якій вона живе, передають Патріоти України. Два киргизи також нагадали росіянці, що Киргизстан – це не Росія. Ролик з...