
Мешканець одного із сіл на Херсонщині, деокупованого Силами оборони України, розповів, що окупанти залишили їх практично без їжі. Дідусь заплакав, коли зустрів наших воїнів та отримав гуманітарну допомогу. Відповідне відео з'явилося в мережі. Конкретний населений пункт, де його знято, не називається, передають Патріоти України.
Чоловік розповів, що він підтримує Україну. Умови під час восьмимісячної окупації були жахливими: мешканці села з'їли всього 12 буханців хліба. "Дякую за вашу допомогу! Ми вижили!" – сказав українець. У цей час жінка з прапором витирала на щоках дідуся сльози. Він додав, що коли село повернулося під контроль України, до них нарешті надійшла гуманітарна допомога.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: