
Російські загарбники зазнали чималих втрат на Харківському напрямку, тож тепер країна-агресорка намагається поповнити втрати живої сили. Зокрема, Кремль готується перекинути морпіхів із Тихоокеанського флоту в район Вовчанська. Про це повідомив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
За словами Волошина, у Вовчанську, що на Харківщині, українським захисникам протистоять 138-ма окрема мотострілецька бригада, 83-тя окрема десантно-штурмова бригада та 30-й мотострілецький полк окупаційної армії.
На цей напрямок окупанти також планують перекинути підрозділи 155-ї окремої бригади морської піхоти з Тихоокеанського флоту і підрозділи, які належать до 25-ї окремої мотострілецької бригади 6 армії з Ленінградського військового округу.
Зазначається, що наразі 155-та окрема гвардійська бригада морської піхоти дислокується в місті Владивосток і селищі Слов'янка в Приморському краї за 9 300 км від Харківщини. Також речник ОСУВ «Хортиця» розповів, що за майже півтора місяця боїв за Вовчанськ російські загарбники понесли чималі втрати особового складу. За його словами, це понад 4 тис. знищених окупантів.
Тому для того, щоб поповнити втрати керівництво РФ намагається залучити угрупування, які перебувають біля кордонів України, а також ті військові угрупуваннями, які знаходяться на території Росії.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...