
Російські окупанти скаржаться на обстріли з боку ЗСУ та велику кількість осколкових поранень. Водночас загарбники РФ заявляють, що на фронт повернулися “вагнеровці”. Про це йдеться в розмові двох російських військових, яку перехопила ГУР, передають Патріоти України.
Як зазначається, військовий РФ розповідає іншому контрактнику про повернення до бойових дій в Україні “вагнерів” та обстановку на фронті. “Стріляють, на**й, щодня. За***ли. "Вагнера" потихеньку повертаються, тренують нас. Ціла рота тут цих розвідників та штурмовиків. Кажуть, у нас від стрілецької зброї втрати – 3%, решта – осколкові”, - розповідають окупанти.
Крім того, росіянам на фронті умовні “волонтери” намагалися продати бронежилет. Загарбники здивовані, яку суму за нього затребували - 60 тисяч рублів (18 тисяч гривень). “У нас пацани купували. І 150 тисяч віддавали за цю ху**ю. Ми цього разу їздили до Сєвєродонецька – там на форму ціни просто космічні. За них воюєш, а вони ще втулюють у тридорога. Сухпайки взагалі не дають”, - скаржаться окупанти.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...