За добу ЗСУ ліквідували ще 150 окупантів та збили два літака: Генштаб оновив дані про втрати ворога

Станом на 2 червня загальні бойові втрати серед особового складу російських окупантів склали понад 30,8 тисячі осіб. Дані уточнюються. Найбільші втрати противника минулої доби спостерігалися на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передають Патріоти України.

Так, загальні бойові втрати противника від 24.02 до 02.06 орієнтовно склали:

  • особового складу - близько 30850 (+150) осіб ліквідовано
  • танків ‒ 1363 (+2) од.
  • бойових броньованих машин ‒ 3354 (+11) од.
  • артилерійських систем – 661 (+2) од.
  • РСЗВ - 207 (+0) од.
  • засоби ППО - 95 (+1) од.
  • літаків – 210 (+2) од.
  • гелікоптерів – 175 (+0) од.
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 521 (+2) од.
  • крилаті ракети - 120 (+0)
  • кораблі/катери - 13 (+0) од.
  • автомобільної техніки та автоцистерн - 2325 (+35) од.
  • спеціальна техніка - 51 (+2)

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 99-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: