За допомогою БПЛА: У Лівані ліквідовано заступника ватажка ХАМАСу (фото)

Заступник ватажка ХАМАСу Салех аль-Арурі загинув унаслідок вибуху в передмісті ліванської столиці Бейрута. Про це повідомляє Національне агентство новин Лівану, передають Патріоти України.

Терорситичне угруповання ХАМАС підтвердило загибель свого бойовика – заступника з політичних питань шейха Салеха аль-Арурі та двох лідерів бригад «Аль-Кассам».

Reuters із посиланням на очевидця пише, що вибух стався внаслідок атаки дрона. Безпілотник врізався у третій поверх будівлі в людному районі передмістя Бейрута. Джерела у службах безпеки підтвердили загибель високопоставленого чиновника ХАМАСу.

Наразі Ізраїль офіційно не коментував свою причетність до цієї атаки. Водночас ліванський супутниковий телеканал «Хезболли» Al-Manar повідомив, що Ізраїль взяв на себе відповідальність за цю атаку.

Відомо, що Салех аль-Арурі – старший лідер терористичної організації ХАМАС і один із командирів-засновників його військового крила – бригади «Ізз ад-Дін аль-Кассам». Станом на 2023 рік він також був заступником голови політичного бюро ХАМАСу і військовим командувачем терористів на Західному Березі, хоча сам жив у Лівані. Також аль-Арурі працював вербувальником і брав активну участь у зборі та переказі коштів від імені ХАМАСу.

Терорист кілька разів потрапляв до в'язниці в Ізраїлі, і 2010 року його обміняли в межах звільнення понад тисячі палестинців на захопленого капрала ізраїльської армії Гілада Шаліта.

ХГенштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 18 листопада

вівторок, 18 листопад 2025, 7:35

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 18.11.25 орієнтовно склали:

Битва за Покровськ у розпалі: ЗСУ хочуть не пустити ворога до важливої траси, - військовий

вівторок, 18 листопад 2025, 6:59

Оточення Покровська немає, по всій території населеного пункту тривають міські бої, щоб не дати ворогу просуватися та закріплюватися. Про це заявив лейтенант, начальник відділення комунікацій 155 ОМБр Артем Прібильнов в ефірі "Київ24", передають Патріо...