За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Telegram-каналі "Досье шпиона", передають Патріоти України.

Загиблі військові злочинці під час війни в Україні служили в 291 гвардійському мотострілецькому полку, в/ч 65384, Борзой, Чеченська Республіка. "291 гв. мсп з перших днів бере активну участь у "спецоперації". Спершу був задіяний в облозі Маріуполя. Наразі підрозділ знаходиться на одному з передових рубежів на Запорізькому напрямі", – сказано у повідомленні.

Зазначається, що днями штаб полку обстріляли з використанням РСЗВ M142 HIMARS. Під час останнього обстрілу 11 військовослужбовців загинуло, а ще 2 отримали поранення. Крім того, відомо, що серед поранених і командир полку полковник Євген Малигін. Обстріл стався під час проведення робочої наради.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, всього цього полку було 226 військових.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...