
У Новосибірську місцеві депутати запропонували мешканцям міста використовувати для боротьби із ожеледицею вогнемет. Відповідне відео з демонстрацією нетрадиційного способу опублікував Telegram-канал “Подъем”, передають Патріоти України.
Депутат міської ради Василь Стрєкалов пояснив, що раніше мешканцям роздавали льодоруби, а також льодоходи для взуття, оскільки традиційні сіль та пісок, розсипані на тротуарах, не рятували від ожеледі. Мовляв, вдень лід топився, сипучі матеріали осідали на дно, а за ніч знову утворювалася крижана кірка.
“Ми показали нашим мешканцям, що ми у постійному пошуку. Ми налаштовуємо їх на творчість”, - пояснив депутат.
За його словами, вогнеметом можна висушити тротуари до сухого асфальту. “Все - проблема відпала. Це не якийсь прямо військовий агрегат, це для побутових та розважальних цілей. Серйозної небезпеки від нього немає”, - запевняв новосибірський політик.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...