
У Новосибірську місцеві депутати запропонували мешканцям міста використовувати для боротьби із ожеледицею вогнемет. Відповідне відео з демонстрацією нетрадиційного способу опублікував Telegram-канал “Подъем”, передають Патріоти України.
Депутат міської ради Василь Стрєкалов пояснив, що раніше мешканцям роздавали льодоруби, а також льодоходи для взуття, оскільки традиційні сіль та пісок, розсипані на тротуарах, не рятували від ожеледі. Мовляв, вдень лід топився, сипучі матеріали осідали на дно, а за ніч знову утворювалася крижана кірка.
“Ми показали нашим мешканцям, що ми у постійному пошуку. Ми налаштовуємо їх на творчість”, - пояснив депутат.
За його словами, вогнеметом можна висушити тротуари до сухого асфальту. “Все - проблема відпала. Це не якийсь прямо військовий агрегат, це для побутових та розважальних цілей. Серйозної небезпеки від нього немає”, - запевняв новосибірський політик.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...