
У Новосибірську місцеві депутати запропонували мешканцям міста використовувати для боротьби із ожеледицею вогнемет. Відповідне відео з демонстрацією нетрадиційного способу опублікував Telegram-канал “Подъем”, передають Патріоти України.
Депутат міської ради Василь Стрєкалов пояснив, що раніше мешканцям роздавали льодоруби, а також льодоходи для взуття, оскільки традиційні сіль та пісок, розсипані на тротуарах, не рятували від ожеледі. Мовляв, вдень лід топився, сипучі матеріали осідали на дно, а за ніч знову утворювалася крижана кірка.
“Ми показали нашим мешканцям, що ми у постійному пошуку. Ми налаштовуємо їх на творчість”, - пояснив депутат.
За його словами, вогнеметом можна висушити тротуари до сухого асфальту. “Все - проблема відпала. Це не якийсь прямо військовий агрегат, це для побутових та розважальних цілей. Серйозної небезпеки від нього немає”, - запевняв новосибірський політик.
Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...