
У Новосибірську місцеві депутати запропонували мешканцям міста використовувати для боротьби із ожеледицею вогнемет. Відповідне відео з демонстрацією нетрадиційного способу опублікував Telegram-канал “Подъем”, передають Патріоти України.
Депутат міської ради Василь Стрєкалов пояснив, що раніше мешканцям роздавали льодоруби, а також льодоходи для взуття, оскільки традиційні сіль та пісок, розсипані на тротуарах, не рятували від ожеледі. Мовляв, вдень лід топився, сипучі матеріали осідали на дно, а за ніч знову утворювалася крижана кірка.
“Ми показали нашим мешканцям, що ми у постійному пошуку. Ми налаштовуємо їх на творчість”, - пояснив депутат.
За його словами, вогнеметом можна висушити тротуари до сухого асфальту. “Все - проблема відпала. Це не якийсь прямо військовий агрегат, це для побутових та розважальних цілей. Серйозної небезпеки від нього немає”, - запевняв новосибірський політик.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...