Іран, Росія, Китай та КНДР очолюють блок диктаторських режимів, до якого входять і терористичні угрупування - їх пов'язує не ідеологія, а відчай. Про це йдеться в аналітичній статті на сайті The Washington Post, передають Патріоти України.
Всі ці країни, на відміну від минулих часів протистояння блоків, не пов'язані між собою ідеологічно, навіть Китай і КНДР, які начебто комуністичні, але по-різному трактують і застосовують ідеологію.
До їхнього блоку входять не лише держави, а й терористичні угруповання на кшталт ХАМАС та племінні утворення на кшталт хуситів. Ці режими об'єднує скоріше загальний розпач.
Це не означає, що їхній союз є неміцним, і що між ними можна вбити клин і відірвати Китай від Росії, наприклад. Розпач може штовхнути їх на відчайдушні кроки.
Три з чотирьох країн вже мають ядерну зброю, четверта, Іран, за два кроки від отримання цього арсеналу.
Західні країни все ще не можуть виробити єдиний підхід до протистояння з цим альянсом зневірених. Навіть у США зберігаються розбіжності щодо методів протидії Китаю та Росії. Але добре, що поступово виникає розуміння, що це зіткнення демократичних та авторитарних країн.
США вирішили скоригувати стратегію ядерного стримування на тлі "ескалації ядерних супротивників". Пентагон наголосив, що "численні ядерні противники кидають виклик безпеці США, їхніх союзників і партнерів", тому знадобилось "коригування" ядерної страте...
Володимир Путін і російське військове керівництво продовжують вихваляти балістичну ракету "Орєшнік", здійснений 21 листопада, однак військові аналітики Інституту вивчення війни вважають це частиною інформаційної кампанії, спрямованої на перебільшення м...