За два кроки до... Росія, Китай, Іран та їх сателіти пов'язані не ідеологією, а відчаєм, - WP

Іран, Росія, Китай та КНДР очолюють блок диктаторських режимів, до якого входять і терористичні угрупування - їх пов'язує не ідеологія, а відчай. Про це йдеться в аналітичній статті на сайті The Washington Post, передають Патріоти України.

Всі ці країни, на відміну від минулих часів протистояння блоків, не пов'язані між собою ідеологічно, навіть Китай і КНДР, які начебто комуністичні, але по-різному трактують і застосовують ідеологію.

До їхнього блоку входять не лише держави, а й терористичні угруповання на кшталт ХАМАС та племінні утворення на кшталт хуситів. Ці режими об'єднує скоріше загальний розпач.

Це не означає, що їхній союз є неміцним, і що між ними можна вбити клин і відірвати Китай від Росії, наприклад. Розпач може штовхнути їх на відчайдушні кроки.

Три з чотирьох країн вже мають ядерну зброю, четверта, Іран, за два кроки від отримання цього арсеналу.

Західні країни все ще не можуть виробити єдиний підхід до протистояння з цим альянсом зневірених. Навіть у США зберігаються розбіжності щодо методів протидії Китаю та Росії. Але добре, що поступово виникає розуміння, що це зіткнення демократичних та авторитарних країн.

Американська допомога, повний оберемок: Світлина українського МіГ-29, який несе відразу п'ять бомб SDB приємно вразила співвітчизників (фотофакти)

середа, 29 травень 2024, 2:35

Раніше в мережу виклали фотографію кількох таких боєприпасів, підвішених під Су-27 Повітряних сил ЗСУ. . Колишній словацький МіГ-29AS Повітряних сил України помітили одразу з п'ятьма американськими авіабомбами GBU-39B SDB. Про це повідомляють російськ...

Окупанти дедалі рідше атакують Одесу: У ЗСУ назвали причини

середа, 29 травень 2024, 0:55

Російські загарбники останнім часом дедалі рідше почали завдавати ударів по Одесі. У Збройних силах України вважають, що на це є дві причини. Про це заявив речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телекана...