"За дві-три хвилини!": У Комітеті Ради розповіли, що буде з інавгурацією Зеленського

Профільний і Регламентний комітети Верховної Ради готові оперативно розглянути проекти постанов про інавгурацію лідера президентських виборів України Володимира Зеленського. Зробити це вони зможуть усього за кілька хвилин, заявив заступник голови Комітету ВР з питань Регламенту та організації роботи парламенту Олег Купрієнко, повідомляють Патріоти України.

"Хвилини дві-три на кожну (постанова. – Ред.). Всі члени комітету з постановами ознайомлені, проекти рішень Регламентного Комітету підготовлені, затримок не буде", – пояснив Купрієнко. Він підкреслив, що проекти повністю відповідають вимогам. Згідно з графіком засідань комітетів, проекти постанов розглянуть 14 травня після 15:00.

Нагадаємо, Володимир Зеленський наполягає на проведенні інавгурації в травні. Деякі народні депутати проти цього і вважають, що він має вступити на посаду не раніше 1 червня. Також в Раду подали проект постанови, який встановлює проведення інавгурації в два етапи: у травні в Раді і в червні на НСК "Олімпійський". Крім цього, є проекти постанов для інавгурації 19 травня і 1 червня.

Джерело: УНН

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...