"За дві-три хвилини!": У Комітеті Ради розповіли, що буде з інавгурацією Зеленського

Профільний і Регламентний комітети Верховної Ради готові оперативно розглянути проекти постанов про інавгурацію лідера президентських виборів України Володимира Зеленського. Зробити це вони зможуть усього за кілька хвилин, заявив заступник голови Комітету ВР з питань Регламенту та організації роботи парламенту Олег Купрієнко, повідомляють Патріоти України.

"Хвилини дві-три на кожну (постанова. – Ред.). Всі члени комітету з постановами ознайомлені, проекти рішень Регламентного Комітету підготовлені, затримок не буде", – пояснив Купрієнко. Він підкреслив, що проекти повністю відповідають вимогам. Згідно з графіком засідань комітетів, проекти постанов розглянуть 14 травня після 15:00.

Нагадаємо, Володимир Зеленський наполягає на проведенні інавгурації в травні. Деякі народні депутати проти цього і вважають, що він має вступити на посаду не раніше 1 червня. Також в Раду подали проект постанови, який встановлює проведення інавгурації в два етапи: у травні в Раді і в червні на НСК "Олімпійський". Крім цього, є проекти постанов для інавгурації 19 травня і 1 червня.

Джерело: УНН

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...