"За грудь, талант и сексуальность": В ОРДО присвоїли звання "заслуженої артистки" відомій російській співачці

Так званий «голова народної ради ДНР» Володимир Бідевка підписав постанову про присвоєння "звання заслуженої артистки республіки" російській співачці Ользі Бузовій. Про це повідомляють підконтрольні ОРДО ресурси, передають Патріоти України.
Як уточнюється в «документі», почесне звання присвоєно Бузовій «за багаторічну творчу працю, розвиток бойового товариства з озброєними силами ДНР, а також роль молодого товариша Сталіна в спектаклі МХАТу «Чудесный грузин». У свою чергу сам Бідевка зазначив:

«Мы в ДНР Бузову очень любим. Грудь у нее, талант, сексуальность, поет хорошо. И товарища Сталина тоже любим, за другое, правда, но тоже сильно. Вот решили поощрить званием, теперь в гости ждем, получать. Поляну нормально накроем, посидим, споем».

Відомо, що дане «звання» дає Ользі Бузовій право претендувати на «громадянство ДНР», а в разі переїзду в ОРДО вона отримає пільги з оплати житлово-комунальних послуг, безкоштовний проїзд в громадському транспорті та поліпшене продовольче забезпечення. У відповідь на пропозицію приїхати в Донецьк для вручення «знака заслуженої артистки» Бузова відмовилася, але уточнила:

«Я благодарна народу ДНР за оценку моей деятельности. А Министерству культуры надо подумать о том, что мои заслуги до сих пор не оценены на родине. 11 июня состоится мой дебют во МХАТе, а я до сих пор для родной страны просто „незаслуженная“ артистка. И только зарубежные страны оценивают меня по достоинству».

Зеленський у Лондоні був прийнятий королем Великобританії Чарльзом ІІІ

п’ятниця, 19 липень 2024, 0:40

Король Великої Британії Чарльз ІІІ дав 18 липня аудієнцію президенту України у Бленгеймському палаці, на полях саміту Європейської політичної спільноти, зазначають Патріоти України . "Вдячний Королю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної...

Нова когорта держслужбовців покращує своє буття: На фоні комплексного підняття податків Кабмін підвищив оклади співробітникам Податкової служби удвічі

четвер, 18 липень 2024, 23:40

Критики "Слуги народу" все частіше звинувачують владу, що прийшла 2019 року на популістичних гаслах, у антисоціальній політиці. Кабінет Міністрів підвищив оклади співробітникам Державної податкової служби вдвічі, водночас дещо скоротив граничну чисельн...