"За грудь, талант и сексуальность": В ОРДО присвоїли звання "заслуженої артистки" відомій російській співачці

Так званий «голова народної ради ДНР» Володимир Бідевка підписав постанову про присвоєння "звання заслуженої артистки республіки" російській співачці Ользі Бузовій. Про це повідомляють підконтрольні ОРДО ресурси, передають Патріоти України.
Як уточнюється в «документі», почесне звання присвоєно Бузовій «за багаторічну творчу працю, розвиток бойового товариства з озброєними силами ДНР, а також роль молодого товариша Сталіна в спектаклі МХАТу «Чудесный грузин». У свою чергу сам Бідевка зазначив:

«Мы в ДНР Бузову очень любим. Грудь у нее, талант, сексуальность, поет хорошо. И товарища Сталина тоже любим, за другое, правда, но тоже сильно. Вот решили поощрить званием, теперь в гости ждем, получать. Поляну нормально накроем, посидим, споем».

Відомо, що дане «звання» дає Ользі Бузовій право претендувати на «громадянство ДНР», а в разі переїзду в ОРДО вона отримає пільги з оплати житлово-комунальних послуг, безкоштовний проїзд в громадському транспорті та поліпшене продовольче забезпечення. У відповідь на пропозицію приїхати в Донецьк для вручення «знака заслуженої артистки» Бузова відмовилася, але уточнила:

«Я благодарна народу ДНР за оценку моей деятельности. А Министерству культуры надо подумать о том, что мои заслуги до сих пор не оценены на родине. 11 июня состоится мой дебют во МХАТе, а я до сих пор для родной страны просто „незаслуженная“ артистка. И только зарубежные страны оценивают меня по достоинству».

"Лукашенко фактично запрошує російські війська на свою територію. Це дуже небезпечно", - Портников

субота, 31 липень 2021, 19:29

За словами аналітика, заява Лукашенка демонструє певну зміну його позиції, оскільки раніше він намагався пригальмувати розміщення російських військових баз на білоруській території. "Тепер ніяких таких можливостей у Олександра Лукашенка більше немає. Б...

"В ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна": На столичній Оболоні найманець "ДНР" влаштував стрілянину (відео)

субота, 31 липень 2021, 19:15

В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний". . Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний с...