За її роль у сприянні російському вторгненню: У шостий пакет санкцій ЄС може увійти Білорусь, - західні ЗМІ

Європейський союз розглядає можливість включити Білорусь в шостий пакет санкцій відносно Російської Федерації. Обмеження торкнуться постачання нафти та фінансового сектора. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України.

Видання повідомляє, що в Європейському Союзі обговорюють різні способи скорочення доходів Російської Федерації від нафти. Серед можливих варіантів розглядається обмеження цін, спеціальні механізми оплати й тарифи.

При цьому зазначено, що нові санкції ЄС можуть торкнутися і Білорусі за пособництво у війні проти України. "Білорусь буде включена в пакет за її роль у сприянні російському вторгненню, в тому числі як плацдарм для військ на початку наступу", - йдеться в повідомленні.

Як саме в ЄС мають намір покарати Мінськ - поки що невідомо.

ЗСУ ефективно накрили склади та вагони з боєприпасами на найбільшому залізничному вузлі Донеччини (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:16

Українські військові завдали удару по залізничних коліях та складах з боєкомплектом у тимчасово окупованій Ясинуватій, котра до 2014 року була найбільшою залізничною станцією та залізничним вузлом у Донецькій області. Про це повідомляють Telegram-канали.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...