
Міністр оборони Олексій Резніков звернувся до українців наприкінці другого дня повномасштабного вторгнення Росії і заявив, що за кілька днів інтервенції в Україну «буде знищено стільки ж російських військових, скільки за дві чеченські війни», передають Патріоти України.
У своєму Facebook міністр написав: «Ми знаємо, що зараз в армію по всій Росії терміново забирають зовсім хлопчиків. Що готуються перекинути призовників без мінімальних бойових навичок. Що контрактникам не розповідають, куди вони прямують насправді. І що на них чекає».
Він звернувся до жителів Росії, дружин, матерів і подруг російських солдатів, закликав їх виходити на вулиці, вимагаючи зупинити війну. «Ховайте своїх близьких, якщо вони вам дорогі. Не відправляйте їх на вірну смерть! Їх вбиватимуть із кожного вікна в кожному з українських міст», — заявив Резніков.
Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...