
Міністр оборони Олексій Резніков звернувся до українців наприкінці другого дня повномасштабного вторгнення Росії і заявив, що за кілька днів інтервенції в Україну «буде знищено стільки ж російських військових, скільки за дві чеченські війни», передають Патріоти України.
У своєму Facebook міністр написав: «Ми знаємо, що зараз в армію по всій Росії терміново забирають зовсім хлопчиків. Що готуються перекинути призовників без мінімальних бойових навичок. Що контрактникам не розповідають, куди вони прямують насправді. І що на них чекає».
Він звернувся до жителів Росії, дружин, матерів і подруг російських солдатів, закликав їх виходити на вулиці, вимагаючи зупинити війну. «Ховайте своїх близьких, якщо вони вам дорогі. Не відправляйте їх на вірну смерть! Їх вбиватимуть із кожного вікна в кожному з українських міст», — заявив Резніков.
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: