За кремлівські гроші? У Казахстані знайшли зв'язок між революцією в Україні та метадоном (відео)

За словами Казбекової, за два роки до "Помаранчевої революції" українців нібито підсадили на метадон.

 Меруерт Казбекова. Фото: strategy2050.kz

Депутат парламенту Казахстану Меруерт Казбекова запропонувала заборонити в Казахстані препарат метадон, яким лікують наркозалежних, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Причиною вона назвала "досвід України". За її словами, за два роки до "Помаранчевої революції" українців нібито підсадили на метадон.

"За два дні до початку "заворушень" цей метадон не був завезений, і тому на площі виходили в основному наркозалежні, які були керовані, і там цю дозу давали... Один день затримки постачання метадону, можливі наслідки - заворушення в країні", - сказала Казбекова.

Ще один на Банковій не читав Конституцію: Кирило Тимошенко приписав собі частину повноважень президента

четвер, 5 серпень 2021, 21:15

Журналісти запитали, як влаштована політична «кухня» на Банковій та про кадрові рішення президента. Зокрема, відповідаючи на запитання про те, за яким принципом визначаються обʼєкти для «Великого будівництва», Тимошенко назвав голову Львівської обладмі...

На заздрість деградованого ВПК "дружньої Росії": Перший індійський авіаносець власної розробки вийшов в море

четвер, 5 серпень 2021, 21:04

Перший індійський авіаносець INS Vikrant власної розробки та будівництв, 4 серпн, відправився на перший етап ходових випробувань, повідомляє Міністерство оборони Індії, зазначають Патріоти України. Будівництво першого індійського авіаносця Vikrant трив...