За кримським сценарієм: РосЗМІ з'ясували, які результати "референдумів" очікують у Кремлі

Фейкові "референдуми" стартували на тимчасово окупованих територіях України 23 вересня. Вони триватимуть до 27 вересня. Про це пише російське видання "Медуза", передають Патріоти України.

Відзначається, що рішення терміново провести псевдореферендуми прийняли в поспіху після того, як президента РФ Володимира Путіна переконали в тому, що мобілізацію потрібно провести якомога швидше

При цьому від підготовки до "референдумів" відсторонили внутрішньополітичний блок Кремля разом з його главою Сергієм Кирієнком. Тепер за "голосування" відповідають окупаційні адміністрації та спецслужби.

"Звичайно, в ній беруть участь приїхали на Донбас російські чиновники, найняті АП політтехнологи, але це неповноцінна робота. Все одно видані будуть потрібні цифри", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в організації "референдумів" бере участь і політичний блок московської мерії. Спочатку йшлося про те, що мерія допоможе в організації електронного голосування на окупованих територіях, але пізніше в Кремлі відмовилися від цієї ідеї. Тепер московські чиновники "консультують" організаторів так званих "виборчкомів".

Також координатори з Москви працюють на Донбасі. "Голосування" в ДНР нібито курирує заступник голови департаменту територіальних органів мерії Юлія Марьясова, яка організувала роботу політтехнологів в Москві на виборах до Держдуми в 2021 році і на виборах московських муніципальних депутатів в 2022. Ще одне джерело спростувало дану інформації.

Водночас видання повідомляє, що "референдуми" на тимчасово окупованих територіях пройдуть за тією ж схемою, як і в Криму в 2014 році. У результаті російська влада має намір "забезпечити" наступні результати:

  • у "ЛДНР" - приблизно 90% за "приєднання до РФ" при явці близько 90%;
  • на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей - приблизно 90% при явці близько 80%.

Цинічна практика: Гуменюк розповіла, як окупанти намагаються сховати свої кораблі біля Криму

субота, 23 вересень 2023, 21:28

Російські загарбники з метою збереження своїх військових кораблів створили буферну зону в районі Керченської протоки. Там ворог сховав свої військові кораблі серед цивільних суден, аби вберегти їх від атак українських дронів та ракет, передають Патріо...

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...