
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який є лейтенантом ЗСУ, став свідком сьогоднішніх вранішніх обстрілів Одеси російськими окупантами, інформують Патріоти України.
У момент авіаударів Вакарчук якраз перебував у місті. Музикант записав відео, у якому розповів, що сьогодні о 6 ранку прокинувся від потужних вибухів. Також він показав наслідки обстрілів російськими військами Одеси:
"Я зараз в Одесі, в центрі міста. Позаду мене ви бачите мішки з піском, барикади, Одеса готова до оборони. А ще позаду великий чорний дим – це слід від одного з трьох вибухів, які пролунали сьогодні зранку. Власне, від них я й прокинувся. 5:30 – 6 ранку, дуже сильно гриміло, потужні вибухи", - поділився Вакарчук.
Музикант зазначив, що одесити налаштовані рішуче відстоювати своє місто і їхній бойовий дух дуже надихає Вакарчука: "Можу сказати, що війна не обходить Одесу стороною. Однак, військові, з якими я зустрічаюсь, впевнені, що в Одесу ворог ніколи не зайде. І їхній настрій мені дуже подобається. Та й, зрештою, настрій по всій Україні. З нашими ЗСУ і нашим народом у ворога нема жодного шансу", - наголосив музикант.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...