
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який є лейтенантом ЗСУ, став свідком сьогоднішніх вранішніх обстрілів Одеси російськими окупантами, інформують Патріоти України.
У момент авіаударів Вакарчук якраз перебував у місті. Музикант записав відео, у якому розповів, що сьогодні о 6 ранку прокинувся від потужних вибухів. Також він показав наслідки обстрілів російськими військами Одеси:
"Я зараз в Одесі, в центрі міста. Позаду мене ви бачите мішки з піском, барикади, Одеса готова до оборони. А ще позаду великий чорний дим – це слід від одного з трьох вибухів, які пролунали сьогодні зранку. Власне, від них я й прокинувся. 5:30 – 6 ранку, дуже сильно гриміло, потужні вибухи", - поділився Вакарчук.
Музикант зазначив, що одесити налаштовані рішуче відстоювати своє місто і їхній бойовий дух дуже надихає Вакарчука: "Можу сказати, що війна не обходить Одесу стороною. Однак, військові, з якими я зустрічаюсь, впевнені, що в Одесу ворог ніколи не зайде. І їхній настрій мені дуже подобається. Та й, зрештою, настрій по всій Україні. З нашими ЗСУ і нашим народом у ворога нема жодного шансу", - наголосив музикант.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...