"За нами стояли "кадирівці": Полонений окупант розповів, як йому вдалося здатися в полон (відео)

На Запоріжжі під час бою бійці Російського добровольчого корпусу (РДК), які воюють на стороні ЗСУ, взяли в полон одного з окупантів. Він розповів про "порядки" в російській армії. Відповідне відео оприлюднили в Telegram-каналі РДК, передають Патріоти України.

Російський військовий здався добровільно, він розповів, що хотів зробити це й раніше, але боявся кадирівців. За словами окупанта, завданням його підрозділу було "тримати позицію і спостерігати за водою". Він розповів, що відступати їм не було куди, оскільки позаду стояли "заградзагоном" кадирівці. "Нам сказали, що якщо ми будемо тікати, то нас просто розстріляють", – сказав окупант.

Він також поскаржився, що кадирівці відбирали в них гроші, змушували купувати їм провіант. "Кадирівці часто приїжджають до нас на позиції. З ціллю напевне "молодняк" кріпити. Вони зазвичай приїжджають, коли у нас зарплата, просять в магазин ходити, на карту гроші перераховувати. Я не думаю, що них проблеми з постачанням, тому що у них є склад за 2 км від дамби, поряд з електростанцією, він доверху набитий", – розповів полонений.

За його словами, він з товаришем вирішили використати слушний момент і здатися в полон. "Коли почався бій, ми з товаришем подумали, що все - або зараз нас ЗСУ вб'ють, або кадирівці. Оскільки напряму по нас не стріляли, бій зав'язався на флангах, ми вирішили здатися. Вибігли з окопу і кричали, що здаємось. Але було шумно і мого товариша вбили, а мене поранили в руку. Після того, як я впав, один із ваших бійців підбіг, я йому крикнув, що здаюсь. Він мене перев'язав і відвів з собою", – розповів він.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...