"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була перехоплена, передають Патріоти України.

Військовослужбовець 27 мотострілецької бригади РФ заявив, що Росія систематично втрачає солдатів, внаслідок чого серед військових сіється паніка. "До нас привезли 30 солдатів, залишилося всього 10. Я надивився, пі*дець, я тобі кажу ... я взагалі, я прокляв, що сюди поїхав", – каже загарбник.

Крім того, ворожий солдат поскаржився на постійні обстріли з боку ЗСУ та велику кількість смертей серед його побратимів. "Ми поки стоїмо на місці, бл*дь, просто на місці. Коли табір розп*дарасили, я за день, за один раз, міг три рази померти", – повідомив він.

Окупант поділився реаліями служби в армії Росії – військові мешкають у лісі з натягнутими тентами, а свіжомобілізовані солдати на навчаннях масово спиваються.

"Мобілізованих спочатку відправляють до Білгорода, а потім відразу на позиції. Вони в а*уї просто", – коментує військовослужбовець. Солдат похвалився телефоном, що за службу на фронті йому пообіцяли дати звання і зняти дві судимості, отримані до війни.

Третя штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 11:56

У понеділок, 25 вересня, Третя окрема штурмова бригада показала, як заходила на позиції окупантів під Андріївкою, передають Патріоти України. У каналі бригади в Youtube опублікували відеофрагмент наступальних дій бійців 3-ї роти 1-го штурмового батальй...

Росія почала готувати армію до штурмів укріпрайонів та боїв у тилу, - росЗМІ

понеділок, 25 вересень 2023, 11:30

Росія почала готувати Збройні сили до штурмів українських укріпрайонів та боїв у тилу. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти України. У російській армії почали формувати розвідувально-штурмові бригади для штурму укріплень та ведення розвідки...