За підозрою у шпигунстві: У Швеції затримали літню пару російських емігрантів

У вівторок, 22 листопада 2022 року, агентство безпеки Швеції затримала двох осіб, яких підозрюють у серйозному шпигунстві на користь Росії. Місцеві ЗМІ пишуть, що вони могли бути подружньою парою росіян, які переїхали в країну в 90-х, передають Патріоти України.

Як повідомляє AP, правоохоронці не назвали країну, на користь якої шпигували підозрювані. Відомо, що один з росіян звинувачується в "грубій незаконній розвідувальній діяльності проти Швеції та іноземної держави". В агентстві безпеки Швеції зазначили, що операція із затримання підозрюваних проводилася за сприяння поліції та Збройних сил Швеції.

У відомстві також додали, що розслідування "триває вже деякий час". Однак ця справа не має відношення до звинувачення двох братів іранського походження в шпигунстві на користь Росії.

Шведські ЗМІ пишуть, що підозрювані – чоловік і жінка у віці 60 років, які є подружньою парою. При цьому газета Aftonbladet повідомила, що це були росіяни, які прибули до Швеції в кінці 1990-х років.

Акторка Шукшина заявила, що HIMARS автоматично наводиться по росіянах, які були вакциновані від коронавірусу

субота, 25 березень 2023, 22:15

Російська акторка та затята противниця щеплень від коронавірусу Марія Шукшина, за інформацією ЗМІ, заявила, що застосувати американську зброю щодо росіян було давно продуманою операцією, передають Патріоти України. «Те, що почалося в 2020-му році – був...

Через ордер на арешт Путіна: У Росії пропонують карати за будь-яку співпрацю з Міжнародним кримінальним судом

субота, 25 березень 2023, 21:59

Спікер Державної Думи Російської Федерації В'ячеслав Володін запропонував карати за співпрацю з Міжнародним кримінальним судом, який видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Він закликав законодавчо заборонити будь-яку діяльність МКС на ро...